accounts service - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Change your own user data
ca: Canvia les dades d'usuari pròpies

en: Authentication is required to change your own user data
ca: Es requereix autenticació per canviar les vostres dades d'usuari

en: Change your own user password
ca: Canvia les teves dades d'usuari

en: Authentication is required to change your own user password
ca: Es requereix autenticació per canviar la contrasenya d'usuari

en: Manage user accounts
ca: Gestiona els comptes d'usuari

en: Authentication is required to change user data
ca: Es requereix autenticació per canviar les dades de l'usuari

en: Change the login screen configuration
ca: Canvia la configuració de la pantalla d'inici de sessió

en: Authentication is required to change the login screen configuration
ca: Es requereix autenticació per canviar la configuració de la pantalla d'inici de sessió

en: Output version information and exit
ca: Mostra la informació de la versió i surt

en: Replace existing instance
ca: Substitueix una instància existent

en: Enable debugging code
ca: Habilita el codi de depuració

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
ca: Proporciona les interfícies D-Bus per consultar i manipular
    la informació del compte de l'usuari.
