accounts service - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
cs: Změnit své vlastní údaje

en: Authentication is required to change your own user data
cs: Pro změnu svých vlastních údajů je vyžadována autentizace

en: Manage user accounts
cs: Spravovat uživatelské účty

en: Authentication is required to change user data
cs: Pro změnu údajů o uživateli je vyžadována autentizace

en: Change the login screen configuration
cs: Změnit nastavení přihlašovací obrazovky

en: Authentication is required to change the login screen configuration
cs: Pro změnu nastavení přihlašovací obrazovky je vyžadována autentizace

en: Output version information and exit
cs: Zobrazit informace o verzi a ukončit program

en: Replace existing instance
cs: Nahradit současnou instanci

en: Enable debugging code
cs: Povolit ladicí kód

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
cs: Poskytuje rozhraní D-Bus pro zobrazování a změny
    informací o uživatelských účtech
