accounts service - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
el: Αλλάξτε τα δεδομένα χρήστη σας

en: Authentication is required to change your own user data
el: Απαιτείται πιστοποίηση για αλλαγή των δικών σας δεδομένων χρήστη

en: Manage user accounts
el: Διαχείριση λογαριασμών χρηστών

en: Authentication is required to change user data
el: Απαιτείται πιστοποίηση για αλλαγή των δεδομένων χρήστη

en: Change the login screen configuration
el: Αλλαγή των ρυθμίσεων οθόνης σύνδεσης

en: Authentication is required to change the login screen configuration
el: Απαιτείται πιστοποίηση για αλλαγή των ρυθμίσεων της οθόνης αναγνώρισης χρήστη

en: Output version information and exit
el: Εμφάνιση πληροφοριών έκδοσης και έξοδος

en: Replace existing instance
el: Αντικατάσταση υπάρχοντως στιμιότυπου

en: Enable debugging code
el: Ενεργοποίηση κώδικα εντοπισμού σφαλμάτων

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
el: Παροχή διεπαφών D-Bus για ερωτήματα και χειρισμό
    των πληροφοριών λογαριασμών χρηστών.
