accounts service - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
eo: Ŝanĝi viajn proprajn uzantodatumojn

en: Authentication is required to change your own user data
eo: Aŭtentigo bezonatas por ŝanĝi viajn proprajn uzantodatumojn

en: Manage user accounts
eo: Administri uzantokontojn

en: Authentication is required to change user data
eo: Aŭtentigo bezonatas por ŝanĝi uzantodatumojn

en: Change the login screen configuration
eo: Ŝanĝi la agordojn de la ensalutekrano

en: Authentication is required to change the login screen configuration
eo: Aŭtentigo bezonatas por ŝanĝi la agordojn de la ensalutekrano

en: Output version information and exit
eo: Eligi versioinformon kaj eliri

en: Replace existing instance
eo: Anstataŭigi ekzistantan instancon

en: Enable debugging code
eo: Enŝalti sencimigan kodon

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
eo: Provizas D-Bus-interfacon por petado kaj manipuli
    informojn de la uzantokonto.
