accounts service - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
fi: Muuta omia käyttäjätietojasi

en: Authentication is required to change your own user data
fi: Omien käyttäjätietojen muuttaminen vaatii tunnistautumisen

en: Manage user accounts
fi: Hallitse käyttäjätilejä

en: Authentication is required to change user data
fi: Käyttäjätietojen muuttaminen vaatii tunnistautumisen

en: Change the login screen configuration
fi: Muuta kirjautumisnäkymän asetuksia

en: Authentication is required to change the login screen configuration
fi: Kirjautumisnäkymän asetusten muuttaminen vaatii tunnistautumisen

en: Output version information and exit
fi: Näytä versiotiedot ja lopeta

en: Replace existing instance
fi: Korvaa käynnissä oleva instanssi

en: Enable debugging code
fi: Ota käyttöön virheenjäljityskoodi

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
fi: Tarjoaa D-Bus-rajapinnan käyttäjätilitietojen kyselyyn
    ja käsittelyyn
