accounts service - en to fur translation catalogue (12 entries)

en: Change your own user data
fur: Cambie i tiei dâts utent

en: Authentication is required to change your own user data
fur: La autenticazion e je necssarie par cambiâ i propris dâts utent

en: Change your own user password
fur: Cambie la tô password utent

en: Authentication is required to change your own user password
fur: La autenticazion e je necssarie par cambiâ la tô password utent

en: Manage user accounts
fur: Gjestìs i account utent

en: Authentication is required to change user data
fur: La autenticazion e je necessarie par cambiâ i dâts dai utents

en: Change the login screen configuration
fur: Cambie la configurazion de videade di acès

en: Authentication is required to change the login screen configuration
fur: La autenticazion e je necessarie par cambiâ la configurazion de videade di acès

en: Output version information and exit
fur: Stampe lis informazions de version e jes

en: Replace existing instance
fur: Sostituìs la istance esistente

en: Enable debugging code
fur: Abilite il codiç di debug

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
fur: Al furnìs interfacis D-Bus par interogâ e manipolâ lis
    informazions dai account utent.
