accounts service - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
gl: Cambiar os seus propios datos de usuario

en: Authentication is required to change your own user data
gl: Requírese autenticación para cambiar os seus propios datos de usuario

en: Manage user accounts
gl: Xestionar contas de usuario

en: Authentication is required to change user data
gl: Requírese autenticación para cambiar os datos do usuario

en: Change the login screen configuration
gl: Cambiar a configuración da pantalla de inicio

en: Authentication is required to change the login screen configuration
gl: Requírese autenticación para cambiar a configuración da pantalla de inicio

en: Output version information and exit
gl: Mostrar a información de versión e saír

en: Replace existing instance
gl: Substituír a instancia existente

en: Enable debugging code
gl: Activar o código de depuración

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
gl: Fornece interfaces de D-Bus para consulta e manipulación 
    de información de contas de usuario.
