accounts service - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Change your own user data
he: החלפת נתוני המשתמש של עצמך

en: Authentication is required to change your own user data
he: נדרש אימות כדי לשנות את נתוני המשתמש של עצמך

en: Change your own user password
he: החלפת ססמת המשתמש של עצמך

en: Authentication is required to change your own user password
he: נדרש אימות כדי לשנות את ססמת המשתמש של עצמך

en: Manage user accounts
he: ניהול חשבונות משתמשים

en: Authentication is required to change user data
he: נדרש אימות כדי לשנות נתוני משתמש

en: Change the login screen configuration
he: עריכת הגדרות מסך הכניסה

en: Authentication is required to change the login screen configuration
he: נדרש אימות כדי לערוך את הגדרות מסך הכניסה

en: Output version information and exit
he: הצגת פרטי הגרסה ואז לצאת

en: Replace existing instance
he: החלפת עותק קיים

en: Enable debugging code
he: הפעלת קוד לניפוי שגיאות

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
he: מספקת מנשקי D-Bus לתשאול ועריכה של‬‬‬
    ‫‫‫פרטי חשבון משתמש.
