accounts service - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
hr: Promijenite vlastite korisničke podatke

en: Authentication is required to change your own user data
hr: Potrebna je ovjera za promjenu vlastitih korisničkih podataka

en: Manage user accounts
hr: Upravljajte korisničkim računima

en: Authentication is required to change user data
hr: Potrebna je ovjera za promjenu korisničkih podataka

en: Change the login screen configuration
hr: Promijenite postavke zaslona prijave

en: Authentication is required to change the login screen configuration
hr: Potrebna je ovjera za promjenu postavki zaslona prijave

en: Output version information and exit
hr: Ispiši informacije o inačici i izađi

en: Replace existing instance
hr: Zamijeni postojeći primjerak

en: Enable debugging code
hr: Omogući otklanjanje grešaka kôda

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
hr: Omogućuje D-Bus sučelja za ispitivanje i manipulaciju
    podacima korisničkih računa.
