accounts service - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Change your own user data
hu: Saját felhasználói adatainak megváltoztatása

en: Authentication is required to change your own user data
hu: Hitelesítés szükséges a saját felhasználói adatai megváltoztatásához

en: Change your own user password
hu: Saját felhasználói jelszavának megváltoztatása

en: Authentication is required to change your own user password
hu: Hitelesítés szükséges a saját felhasználói jelszavának megváltoztatásához

en: Manage user accounts
hu: Felhasználói fiókok kezelése

en: Authentication is required to change user data
hu: Hitelesítés szükséges a felhasználói adatok megváltoztatásához

en: Change the login screen configuration
hu: Bejelentkező képernyő beállításainak megváltoztatása

en: Authentication is required to change the login screen configuration
hu: Hitelesítés szükséges a bejelentkező képernyő beállításainak megváltoztatásához

en: Output version information and exit
hu: Verzióinformációk kiírása és kilépés

en: Replace existing instance
hu: Létező példány cseréje

en: Enable debugging code
hu: Hibakereső kód engedélyezése

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
hu: D-Bus felületeket biztosít felhasználói fiókok információinak
    lekérdezéséhez és kezeléséhez.
