accounts service - en to ia translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
ia: Modificar tu proprie datos de usator

en: Authentication is required to change your own user data
ia: Authentication es necessari pro modificar tu proprie datos de usator

en: Manage user accounts
ia: Administrar le contos de usatores

en: Authentication is required to change user data
ia: Authentication es necessari pro modificar le datos de usator

en: Change the login screen configuration
ia: Modificar le configuration del schermo pro aperir session

en: Authentication is required to change the login screen configuration
ia: Authentication es necessari pro modificar le configuration del schermo pro aperir session

en: Output version information and exit
ia: Monstrar information super le version e exir

en: Replace existing instance
ia: Reimplaciar le instantia existente

en: Enable debugging code
ia: Activar le codice de debugging

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
ia: Provide le interfacies D-Bus pro consultar e manipular
    information super le contos de usatores.
