accounts service - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
ja: 自身のユーザーデータを変更する

en: Authentication is required to change your own user data
ja: 自分自身のユーザーデータを変更するには認証が必要です

en: Manage user accounts
ja: ユーザーアカウントを管理する

en: Authentication is required to change user data
ja: ユーザーのデータを変更するには認証が必要です

en: Change the login screen configuration
ja: ログイン画面の設定を変更する

en: Authentication is required to change the login screen configuration
ja: ログイン画面の設定を変更するには認証が必要です

en: Output version information and exit
ja: バージョン情報を出力して終了する

en: Replace existing instance
ja: 既存のインスタンスを置き換える

en: Enable debugging code
ja: デバッグコードを有効にする

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
ja: ユーザーアカウント情報を問い合わせおよび操作するための 
    D-Bus インターフェースを提供します。
