accounts service - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Change your own user data
ka: თქვენი მომხმარებლის მონაცემების შეცვლა

en: Authentication is required to change your own user data
ka: თქვენი მომხმარებლის მონაცემების შესაცვლელად ავთენტიკაცია აუცილებელია

en: Change your own user password
ka: თქვენი მომხმარებლის პაროლის შეცვლა

en: Authentication is required to change your own user password
ka: თქვენი მომხმარებლის პაროლის შესაცვლელად ავთენტიკაცია აუცილებელია

en: Manage user accounts
ka: მოხმარებლების ანგარიშების მართვა

en: Authentication is required to change user data
ka: მოხმარებლის მონაცემების შესაცვლელად ავთენტიკაცია აუცილებელია

en: Change the login screen configuration
ka: შესასვლელი ეკრანის კონფიგურაციის შეცვლა

en: Authentication is required to change the login screen configuration
ka: შესასვლელი ეკრანის კონფიგურაციის შესაცვლელად ავთენტიკაცია აუცილებელია

en: Output version information and exit
ka: ვერსიის შესახებ ინფორმაციის გამოტანა და გასვლა

en: Replace existing instance
ka: არსებული გაშვებული ასლის ჩანაცვლება

en: Enable debugging code
ka: კოდის გამართვის ჩართვა

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
ka: წარმოადგენს D-Bus ინტერფეისებს მოხმარებლის ანგარიშების 
    გამოთხოვნისთვის და მათზე მანიპულირებისთვის.
