accounts service - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
kk: Өзіңіздің пайдаланушы ақпаратыңызды өзгерту

en: Authentication is required to change your own user data
kk: Өзіңіздің пайдаланушы ақпаратыңызды өзгерту үшін аутентификация керек

en: Manage user accounts
kk: Пайдаланушылар тіркелгілерін басқару

en: Authentication is required to change user data
kk: Пайдаланушы ақпаратын өзгерту үшін аутентификация керек

en: Change the login screen configuration
kk: Жүйеге кіру экранның баптауларын өзгерту

en: Authentication is required to change the login screen configuration
kk: Жүйеге кіру экранның баптауларын өзгерту үшін аутентификация керек

en: Output version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en: Replace existing instance
kk: Бар болып тұрған іске қосулы нұсқасын алмастыру

en: Enable debugging code
kk: Жөндеу кодтарын іске қосу

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
kk: Пайдаланушы тіркелгі ақпаратын сұрау мен басқару үшін
    D-Bus интерфейстерін ұсынады.
