accounts service - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Change your own user data
lt: Keisti savo naudotojo duomenis

en: Authentication is required to change your own user data
lt: Norint keisti savo naudotojo duomenis, reikia patvirtinti tapatybę

en: Change your own user password
lt: Keisti savo naudotojo slaptažodį

en: Authentication is required to change your own user password
lt: Norint keisti savo naudotojo slaptažodį, reikia patvirtinti tapatybę

en: Manage user accounts
lt: Tvarkyti naudotojų paskyras

en: Authentication is required to change user data
lt: Norint keisti naudotojų duomenis, reikia patvirtinti tapatybę

en: Change the login screen configuration
lt: Keisti prisijungimo ekrano konfigūraciją

en: Authentication is required to change the login screen configuration
lt: Norint keisti prisijungimo ekrano konfigūraciją, reikia patvirtinti tapatybę

en: Output version information and exit
lt: Parodyti informaciją apie versiją ir išeiti

en: Replace existing instance
lt: Pakeisti esamą egzempliorių

en: Enable debugging code
lt: Įjungti derinimo kodą

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
lt: Suteikia D-Bus sąsajas užklausoms ir manipuliavimui
    naudotojo paskyros informacija.
