accounts service - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
lv: Mainīt pašam savus lietotāja datus

en: Authentication is required to change your own user data
lv: Nepieciešama autentifikācija, lai mainītu pats savus lietotāja datus

en: Manage user accounts
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus

en: Authentication is required to change user data
lv: Nepieciešama autentifikācija, lai mainītu lietotāja datus

en: Change the login screen configuration
lv: Mainīt pieteikšanās ekrāna konfigurāciju

en: Authentication is required to change the login screen configuration
lv: Nepieciešama autentifikācija, lai mainītu pieteikšanās ekrāna konfigurāciju

en: Output version information and exit
lv: Izvadīt versijas informāciju un iziet

en: Replace existing instance
lv: Aizstāt pastāvošās instances

en: Enable debugging code
lv: Aktivēt atkļūdošanas kodu

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
lv: Nodrošina D-Bus saskarnes vaicājumiem un lietotāju konta informācijas manipulēšanai.
