accounts service - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
nl: Uw eigen gebruikersgegevens bewerken

en: Authentication is required to change your own user data
nl: Authenticatie vereist om uw eigen gebruikersgegevens te kunnen veranderen

en: Manage user accounts
nl: Gebruikersaccounts beheren

en: Authentication is required to change user data
nl: Authenticatie vereist om gebruikersgegevens te kunnen veranderen

en: Change the login screen configuration
nl: Configuratie van loginscherm bewerken

en: Authentication is required to change the login screen configuration
nl: Authenticatie vereist om configuratie van loginscherm te kunnen veranderen

en: Output version information and exit
nl: Toon versie-informatie en sluit af

en: Replace existing instance
nl: Vervang bestaande databasegegevens

en: Enable debugging code
nl: Schakel debuggingcode in

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
nl: Biedt D-Bus-interfaces om gebruikersaccountinformatie
    te bevragen en te bewerken.
