accounts service - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Change your own user data
oc: Modificar sas pròprias donadas

en: Authentication is required to change your own user data
oc: Vos cal vos autentificar per modificar vòstras pròprias donadas d'utilizaire

en: Change your own user password
oc: Modificar son pròpri senhal

en: Authentication is required to change your own user password
oc: Devètz vos autentificar per modificar vòstre pròpri senhal

en: Manage user accounts
oc: Gerir los comptes dels utilizaires

en: Authentication is required to change user data
oc: Es necessari de s'autentificar per modificar de donadas d'utilizaire

en: Change the login screen configuration
oc: Modificar la configuracion de l'ecran de connexion

en: Authentication is required to change the login screen configuration
oc: Es necessari de s'autentificar per modificar la configuracion de l'ecran de connexion

en: Output version information and exit
oc: Aficha la version e quita

en: Replace existing instance
oc: Remplaça una instància existenta

en: Enable debugging code
oc: Activa lo còde de desbugatge

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
oc: Provesís d'interfàcias D-Bus per interrogar e manipular
    d'informacions suls comptes dels utilizaires.
