accounts service - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
pa: ਆਪਣਾ ਯੂਜ਼ਰ ਡਾਟਾ ਬਦਲੋ

en: Authentication is required to change your own user data
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਯੂਜ਼ਰ ਡਾਟਾ ਬਦਲਣ ਲਈ ਪਰਮਾਣਿਤ ਹੋਣ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ

en: Manage user accounts
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ ਪਰਬੰਧ

en: Authentication is required to change user data
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਡਾਟਾ ਬਦਲਣ ਲਈ ਪਰਮਾਣਿਤ ਹੋਣ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ

en: Change the login screen configuration
pa: ਲਾਗਇਨ ਸਕਰੀਨ ਸੰਰਚਨਾ ਬਦਲੋ

en: Authentication is required to change the login screen configuration
pa: ਲਾਗਇਨ ਸਕਰੀਨ ਸੰਰਚਨਾ ਬਦਲਣ ਲਈ ਪਰਮਾਣਿਤ ਹੋਣ ਦੀ ਲੋੜ ਹੈ

en: Output version information and exit
pa: ਵਰਜਨ ਜਾਣਕਾਰੀ ਦਿਉ ਅਤੇ ਬੰਦ ਕਰੋ

en: Replace existing instance
pa: ਮੌਜੂਦਗੀਆਂ ਬਦਲੋ

en: Enable debugging code
pa: ਡੀਬੱਗ ਕੋਡ ਚਾਲੂ

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ ਜਾਣਕਾਰੀ ਲੈਣ ਅਤੇ ਬਦਲਣ ਲਈ ਡੀ-ਬੱਸ ਇੰਟਰਫੇਸ ਦਿੰਦਾ ਹੈ
