accounts service - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Change your own user data
sk: Zmena svojich vlastných používateľských údajov

en: Authentication is required to change your own user data
sk: Na zmenu vlastných používateľských údajov je potrebné overenie totožnosti

en: Change your own user password
sk: Zmena svojho vlastného používateľského hesla

en: Authentication is required to change your own user password
sk: Na zmenu vlastného používateľského hesla je potrebné overenie totožnosti

en: Manage user accounts
sk: Správa používateľských účtov

en: Authentication is required to change user data
sk: Na zmenu používateľských údajov je potrebné overenie totožnosti

en: Change the login screen configuration
sk: Zmena nastavenia prihlasovacej obrazovky

en: Authentication is required to change the login screen configuration
sk: Na zmenu nastavení prihlasovacej obrazovky je potrebné overenie totožnosti

en: Output version information and exit
sk: Vypíše informácie o verzii a skončí

en: Replace existing instance
sk: Nahradí existujúcu inštanciu

en: Enable debugging code
sk: Povolí ladiaci kód

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
sk: Poskytuje rozhrania zbernice D-Bus na dopytovanie
    a manipulovanie s informáciami o používateľských účtoch.
