accounts service - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
sl: Spremenite lastne uporabniške podatke

en: Authentication is required to change your own user data
sl: Za spremembo lastnih podatkov je zahtevana overitev

en: Manage user accounts
sl: Upravljaj račune uporabnikov

en: Authentication is required to change user data
sl: Za spremembo podatkov uporabnikov je zahtevana overitev

en: Change the login screen configuration
sl: Spremenite nastavitev prijavnega zaslona

en: Authentication is required to change the login screen configuration
sl: Za spremembo prijavnega zaslona je potrebna overitev

en: Output version information and exit
sl: Izpiši podatke o različici in končaj

en: Replace existing instance
sl: Zamenjaj obstoječo pojavitev

en: Enable debugging code
sl: Omogoči razhroščevanje kode

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
sl: Zagotavlja vmesnike D-Bus za povpraševanje in upravljanje
    s podatki računov uporabnikov.
