accounts service - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
sr: Измените ваше личне корисничке податке

en: Authentication is required to change your own user data
sr: Потребно је потврђивање идентитета за промену ваших личних корисничких података

en: Manage user accounts
sr: Управљај корисничким налозима

en: Authentication is required to change user data
sr: Потребно је потврђивање идентитета за промену корисничких података

en: Change the login screen configuration
sr: Измените подешавања екрана за пријављивање

en: Authentication is required to change the login screen configuration
sr: Потребно је потврђивање идентитета за промену подешавања екрана за пријављивање

en: Output version information and exit
sr: Исписује информацију о издању и излази

en: Replace existing instance
sr: Замењује постојећи примерак

en: Enable debugging code
sr: Укључује кôд за уклањање грешака

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
sr: Обезбеђује Д-Бас сучеље за слање упита и управљање 
    подацима о корисничком налогу.
