accounts service - en to sr@latin translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
sr@latin: Izmenite vaše lične korisničke podatke

en: Authentication is required to change your own user data
sr@latin: Potrebno je potvrđivanje identiteta za promenu vaših ličnih korisničkih podataka

en: Manage user accounts
sr@latin: Upravljaj korisničkim nalozima

en: Authentication is required to change user data
sr@latin: Potrebno je potvrđivanje identiteta za promenu korisničkih podataka

en: Change the login screen configuration
sr@latin: Izmenite podešavanja ekrana za prijavljivanje

en: Authentication is required to change the login screen configuration
sr@latin: Potrebno je potvrđivanje identiteta za promenu podešavanja ekrana za prijavljivanje

en: Output version information and exit
sr@latin: Ispisuje informaciju o izdanju i izlazi

en: Replace existing instance
sr@latin: Zamenjuje postojeći primerak

en: Enable debugging code
sr@latin: Uključuje kôd za uklanjanje grešaka

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
sr@latin: Obezbeđuje D-Bas sučelje za slanje upita i upravljanje 
    podacima o korisničkom nalogu.
