accounts service - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Change your own user data
sv: Ändra dina egna användardata

en: Authentication is required to change your own user data
sv: Autentisering krävs för att ändra dina egna användardata

en: Change your own user password
sv: Ändra ditt eget användarlösenord

en: Authentication is required to change your own user password
sv: Autentisering krävs för att ändra ditt eget användarlösenord

en: Manage user accounts
sv: Hantera användarkonton

en: Authentication is required to change user data
sv: Autentisering krävs för att ändra användardata

en: Change the login screen configuration
sv: Ändra konfigurationen för inloggningsskärmen

en: Authentication is required to change the login screen configuration
sv: Autentisering krävs för att ändra konfigurationen för inloggningsskärmen

en: Output version information and exit
sv: Skriv ut versionsinformation och avsluta

en: Replace existing instance
sv: Ersätt befintlig instans

en: Enable debugging code
sv: Aktivera felsökningskod

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
sv: Tillhandahåller D-Bus-gränssnitt för frågor och
    ändring av information för användarkonton.
