accounts service - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Change your own user data
tr: Kullanıcı bilgilerinizi değiştirin

en: Authentication is required to change your own user data
tr: Kendi kullanıcı bilginizi değiştirmek için kimlik kanıtlaması gereklidir

en: Change your own user password
tr: Kullanıcı parolanızı değiştirin

en: Authentication is required to change your own user password
tr: Kendi kullanıcı parolanızı değiştirmek için kimlik kanıtlaması gereklidir

en: Manage user accounts
tr: Kullanıcı hesaplarını yönet

en: Authentication is required to change user data
tr: Kullanıcı bilgisini değiştirmek için kimlik kanıtlaması gereklidir

en: Change the login screen configuration
tr: Oturum açma ekranı yapılandırmasını değiştirin

en: Authentication is required to change the login screen configuration
tr: Oturum açma ekranı yapılandırmasını değiştirmek için kimlik kanıtlaması gereklidir

en: Output version information and exit
tr: Sürüm bilgisini göster ve çık

en: Replace existing instance
tr: Mevcut örneği değiştir

en: Enable debugging code
tr: Hata ayıklama kodunu aktif et

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
tr: Kullanıcı hesap bilgisini sorgulamak
    ve düzenlemek için D-Bus arayüzü sunar.
