accounts service - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Change your own user data
uk: Зміна даних вашого користувача

en: Authentication is required to change your own user data
uk: Для зміни даних вашого користувача слід пройти розпізнавання

en: Change your own user password
uk: Зміна пароля вашого користувача

en: Authentication is required to change your own user password
uk: Для зміни пароля вашого користувача слід пройти розпізнавання

en: Manage user accounts
uk: Керування обліковими записами

en: Authentication is required to change user data
uk: Для зміни даних користувача слід пройти розпізнавання

en: Change the login screen configuration
uk: Зміна налаштувань вікна вітання

en: Authentication is required to change the login screen configuration
uk: Для зміни налаштувань вікна вітання слід пройти розпізнавання

en: Output version information and exit
uk: Показати дані щодо версії і завершити роботу

en: Replace existing instance
uk: Замінити поточний екземпляр

en: Enable debugging code
uk: Увімкнути діагностичні можливості

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
uk: Надає інтерфейси D-Bus для отримання та внесення змін
    до даних облікових записів користувачів.
