accounts service - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
eu: Aldatu zure erabiltzaile-datuak

en: Authentication is required to change your own user data
eu: Derrigorrezkoa da autentifikatzea zure erabiltzaile-datuak aldatzeko

en: Manage user accounts
eu: Kudeatu erabiltzaile-kontuak

en: Authentication is required to change user data
eu: Derrigorrezkoa da autentifikatzea erabiltzaile-datuak aldatzeko

en: Change the login screen configuration
eu: Aldatu saioa hasteko pantailaren konfigurazioa

en: Authentication is required to change the login screen configuration
eu: Derrigorrezkoa da autentifikatzea saioa hasteko pantailaren konfigurazioa aldatzeko

en: Output version information and exit
eu: Atera bertsio-informazioa eta irten

en: Replace existing instance
eu: Ordeztu existitzen den instantzia

en: Enable debugging code
eu: Gaitu arazketa-kodea

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
eu: D-Bus interfazeak eskaintzen ditu erabiltzaile-kontuen
    informazioa eskatu eta manipulatzeko.
