adduser 3.96 - en to uk translation catalogue (68 entries)

en: Only root may add a user or group to the system.
uk: Тільки root може додавати користувачів або групи до системи.

en: No options allowed after names.
uk: Не можна вказувати параметри після імен.

en: Only one or two names allowed.
uk: Можна вказувати тільки одне чи два імені.

en: Specify only one name in this mode.
uk: Вкажіть тільки одне ім'я в цьому режимі.

en: The --group, --ingroup, and --gid options are mutually exclusive.
uk: Опції --group, --ingroup та --gid несумісні.

en: The home dir must be an absolute path.
uk: До домашньої директорії повинен бути заданий абсолютний шлях.

en: The group `%s' already exists, but has a different GID. Exiting.
uk: Група "%s" вже існує але має інший GID. Виходимо.

en: The GID `%s' is already in use.
uk: GID "%s" вже використовується.

en: No GID is available in the range %d-%d (FIRST_SYS_GID - LAST_SYS_GID).
uk: Немає вільних GID в проміжку %d-%d (FIRST_SYS_GID - LAST_SYS_GID).

en: The group `%s' was not created.
uk: Група "%s" не була створена.

en: Adding group `%s' (GID %d) ...
uk: Додається група "%s" (GID %d)...

en: The group `%s' already exists.
uk: Група "%s" вже існує.

en: No GID is available in the range %d-%d (FIRST_GID - LAST_GID).
uk: Немає вільних GID в проміжку %d-%d (FIRST_GID - LAST_GID).

en: The user `%s' does not exist.
uk: Користувач "%s" не існує.

en: The group `%s' does not exist.
uk: Група "%s" не існує.

en: The user `%s' is already a member of `%s'.
uk: Користувач "%s" вже є членом "%s".

en: Adding user `%s' to group `%s' ...
uk: Додається користувач "%s" до групи "%s"...

en: The user `%s' already exists with a different UID. Exiting.
uk: Користувач "%s" вже існує але має інший UID. Виходимо.

en: The user `%s' was not created.
uk: Користувач "%s" не був створений.

en: No UID is available in the range %d-%d (FIRST_SYS_UID - LAST_SYS_UID).
uk: Немає вільного UID на проміжку %d-%d (FIRST_SYS_UID - LAST_SYS_UID).

en: Adding system user `%s' (UID %d) ...
uk: Додається системний користувач "%s" (UID %d)...

en: Adding new group `%s' (GID %d) ...
uk: Додається нова група "%s" (GID %d)...

en: Adding new user `%s' (UID %d) with group `%s' ...
uk: Додається новий користувач "%s" (UID %d) з групою "%s"...

en: Adding user `%s' ...
uk: Додається користувач "%s"...

en: No UID/GID pair is available in the range %d-%d (FIRST_UID - LAST_UID).
uk: Немає вільної пари UID/GID на проміжку %d-%d (FIRST_UID - LAST_UID).

en: Adding new group `%s' (%d) ...
uk: Додається нова група "%s" (%d)...

en: Permission denied
uk: У доступі відмовлено

en: invalid combination of options
uk: неприпустима комбінація параметрів

en: unexpected failure, nothing done
uk: неочікувана помилка, нічого не зроблено

en: unexpected failure, passwd file missing
uk: неочікувана помилка, відсутній файл паролів

en: passwd file busy, try again
uk: файл passwd зайнятий, спробуйте знову

en: invalid argument to option
uk: неприпустимий аргумент для параметра

en: Setting quota for user `%s' to values of user `%s' ...
uk: Квота для користувача "%s" встановлюється у значення для користувача "%s"...

en: Creating home directory `%s' ...
uk: Створюється домашня директорія "%s"...

en: Couldn't create home directory `%s': %s.
uk: Неможливо створити домашню директорію "%s": %s.

en: Copying files from `%s' ...
uk: Копіюються файли з "%s"..

en: fork for `find' failed: %s
uk: Не вдалося зробити fork для "find": %s

en: The user `%s' already exists, and is not a system user.
uk: Користувач "%s" вже існує і не є системним користувачем.

en: The user `%s' already exists.
uk: Користувач "%s" вже існує.

en: The GID %d is already in use.
uk: GID %d вже використовується.

en: Allowing use of questionable username.
uk: Дозволяється використання сумнівного імені користувача.

en: Selecting GID from range %d to %d ...
uk: Вибір GID з проміжку з %d до %d...

en: Removing directory `%s' ...
uk: Видаляється директорія "%s"...

en: Removing user `%s' ...
uk: Видаляється користувач "%s"...

en: Removing group `%s' ...
uk: Видаляється група "%s"...

en: Caught a SIG%s.
uk: Отримано сигнал SIG%s.

en: adduser version %s
uk: adduser, версія %s

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at
    your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but
    WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU
    General Public License, /usr/share/common-licenses/GPL, for more details.
uk: Ця програма - вільне програмне забезпечення; Ви можете розповсюджувати
    її та/або вносити зміни відповідно до умов Загальної Публічної
    Ліцензії GNU у тому вигляді, у якому вона була опублікована Фундацією
    Вільного Програмного Забезпечення; або 2ї версії Ліцензії, або (на Ваш
    розсуд) будь-якої більш пізньої версії.
    
    Ця програма розповсюджується із сподіванням, що вона виявиться
    корисною, але БЕЗ БУДЬ-ЯКОЇ ҐАРАНТІЇ, без навіть УЯВНОЇ ҐАРАНТІЇ
    КОМЕРЦІЙНОЇ ПРИДАТНОСТІ чи ВІДПОВІДНОСТІ БУДЬ-ЯКОМУ ПЕВНОМУ
    ЗАСТОСУВАННЮ. Зверніться до Загальної Публічної Ліцензії GNU,
    /usr/share/common-licenses/GPL, за подробицями.

en: Only root may remove a user or group from the system.
uk: Тільки root може видалити користувача або групу з системи.

en: The user `%s' is not a system user. Exiting.
uk: Користувач "%s" не є системним користувачем. Виходимо.

en: The user `%s' does not exist, but --system was given. Exiting.
uk: Користувач "%s" не існує але було вказано --system. Виходимо.

en: Looking for files to backup/remove ...
uk: Пошук файлів для збереження/видалення...

en: Not backing up/removing `%s', it is a mount point.
uk: "%s" не зберігається/видаляється - це точка монтування.

en: Not backing up/removing `%s', it matches %s.
uk: "%s" не зберігається/видаляється - підходить під шаблон %s.

en: Removing files ...
uk: Видаляються файли...

en: Removing crontab ...
uk: Видаляється crontab...

en: The group `%s' is not a system group. Exiting.
uk: Група "%s" не є системною групою. Виходимо.

en: The group `%s' is not empty!
uk: Група "%s" не порожня!

en: You may not remove the user from their primary group.
uk: Не можна видалити користувача з його основної групи.

en: The user `%s' is not a member of group `%s'.
uk: Користувач "%s" не є членом групи "%s".

en: Removing user `%s' from group `%s' ...
uk: Видаляється користувач "%s" з групи "%s"...

en: deluser version %s
uk: deluser, версія %s

en: `%s' does not exist. Using defaults.
uk: "%s" не існує. Використовуються значення за замовчанням.

en: Couldn't parse `%s', line %d.
uk: Неможливо розібрати "%s", рядок %d.

en: Unknown variable `%s' at `%s', line %d.
uk: Невідома змінна "%s" в "%s", рядок %d.

en: `%s' returned error code %d. Exiting.
uk: Команда "%s" повернула код помилки %d. Виходимо.

en: `%s' exited from signal %d. Exiting.
uk: Команда "%s" завершилась через сигнал %d. Виходимо.

en: Could not find program named `%s' in $PATH.
uk: Неможливо знайти програму з назвою "%s" в $PATH.
