gnome-games MASTER - en to et translation catalogue (416 entries)

en: A list of recently played games.
et: Viimati mängitud mängude nimekiri.

en: Animations
et: Animatsioonid

en: Recently played games
et: Viimati mängitud mängud

en: Select the style of control
et: Juhtimislaadi valimine

en: Select whether to drag the cards or to click on the source then the destination.
et: Kui märgitud, siis kaarte tõstetakse teise kohta lohistamise abil, vastasel juhul aga klõpsamise abil.

en: Sound
et: Heli

en: Statistics of games played
et: Mängitud mängude statistika

en: The game file to use
et: Kasutatav mängufail

en: The name of the file with the graphics for the cards.
et: Kaardigraafika faili nimi.

en: The name of the scheme file containing the solitaire game to play.
et: Kaardiladumismängu skeemifaili nimi.

en: Theme file name
et: Teemafaili nimi

en: Whether or not to animate card moves.
et: Kas kaardikäikude animatsiooni kasutatakse või mitte.

en: Whether or not to play event sounds.
et: Kas helisid esitatakse või mitte.

en: Whether or not to show the status bar
et: Kas olekuriba on nähtaval või peidus

en: Whether or not to show the toolbar
et: Kas tööriistariba on nähtaval või peidus

note: Now construct the window contents
en: Select Game
et: Vali mäng

en: _Select
et: _Vali

en: FreeCell Solitaire
et: Kaardiladumismäng FreeCell

en: Play the popular FreeCell card game
et: Populaarse FreeCell kaardiladumismängu mängimine

en: Aisleriot cannot load the file “%s”. Please check your Aisleriot installation.
et: Aisleriotil pole võimalik faili „%s” laadida. Palun kontrolli oma Aisleriot'i paigaldust.

en: Aisleriot cannot find the last game you played.
et: Aisleriotil pole võimalik viimati mängitud mängu leida.

en: This usually occurs when you run an older version of Aisleriot which does not have the game you last played. The default game, Klondike, is being started instead.
et: See juhtub tavaliselt siis, kui Aisleriot'i eelmises versioonis pole viimati mängitud mängu salvestatud. Selle asemel käivitatakse vaikimisi mäng Klondike.

en: This game does not have hint support yet.
et: Sellel mängul pole veel vihjete tuge.

note: Both %s are card names The first %s is a card name, the 2nd %s a sentence fragment. * Yes, we know this is bad for i18n.
en: Move %s onto %s.
et: Võiks %s tõsta %s peale.

en: You are searching for a %s.
et: Te otsite %s.

en: This game is unable to provide a hint.
et: See mäng ei suuda ühtegi vihjet anda.

note: This is a generated file; DO NOT EDIT Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Peek
et: Piilu

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Fortunes
et: Vedamised

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Seahaven
et: Meretaevas

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: King Albert
et: Kuningas Albert

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: First Law
et: Esimene seadus

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Straight Up
et: Otse üles

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Jumbo
et: Hiigelsuur

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Accordion
et: Akordion

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Plait
et: Palmik

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Lady Jane
et: Leedi Jane

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Gypsy
et: Mustlane

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Neighbor
et: Naaber

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Osmosis
et: Osmoos

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Kings Audience
et: Kuningate vastuvõtt

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Fourteen
et: Neliteist

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Scorpion
et: Skorpion

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Escalator
et: Ekskalaator

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Gold Mine
et: Kullakaevandus

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Athena
et: Ateena

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Chessboard
et: Malelaud

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Backbone
et: Selgroog

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Napoleons Tomb
et: Napoleoni haud

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Forty Thieves
et: Nelikümmend röövlit

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Streets And Alleys
et: Tänavad ja alleed

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Maze
et: Keerdkäigusti

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Clock
et: Kell

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Thirteen
et: Kolmteist

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Bakers Game
et: Pagari mäng

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Easthaven
et: Idataevas

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Aunt Mary
et: Tädi Mari

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Carpet
et: Vaip

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Sir Tommy
et: Söör Tommy

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Diamond Mine
et: Teemantikaevandus

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Labyrinth
et: Labürint

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Thieves
et: Vargad

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Eagle Wing
et: Kotka tiib

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Zebra
et: Sebra

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Cover
et: Taust

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Elevator
et: Lift

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Fortress
et: Kindlus

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Spider
et: Ämblik

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Gaps
et: Lüngad

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Bakers Dozen
et: Kuraditosin

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Whitehead
et: Valgepea

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Poker
et: Pokker

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Valentine
et: Valentin

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Doublets
et: Dubletid

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Template
et: Mall

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Westhaven
et: Läänetaevas

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Beleaguered Castle
et: Ümberpiiratud loss

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Hopscotch
et: Keks

en: About Solitaire
et: Solitaire mängust lähemalt

en: Select the game type to play
et: Mängu liigi valimine

en: NAME
et: NIMI

en: Select the game number
et: Mängu numbri valimine

en: Play many different solitaire games
et: Palju erinevaid kaardiladumismänge

en: Unknown color
et: Tundmatu värv

en: Unknown suit
et: Tundmatu mast

en: Unknown value
et: Tundmatu väärtus

en: ace
et: äss

note: A black joker.
en: black joker
et: must jokker

en: clubs
et: risti

en: diamonds
et: ruutud

en: eight
et: kaheksa

en: five
et: viis

en: four
et: neli

en: hearts
et: ärtud

en: jack
et: soldat

en: king
et: kuningas

en: nine
et: üheksa

en: queen
et: lipp

note: A red joker.
en: red joker
et: punane jokker

en: seven
et: seitse

en: six
et: kuus

en: spades
et: potid

en: ten
et: kümme

en: the ace of clubs
et: risti ässa

en: the ace of diamonds
et: ruutu ässa

en: the ace of hearts
et: ärtu ässa

en: the ace of spades
et: poti ässa

en: the eight of clubs
et: risti kaheksa

en: the eight of diamonds
et: ruutu kaheksa

en: the eight of hearts
et: ärtu kaheksa

en: the eight of spades
et: poti kaheksa

en: the five of clubs
et: risti viie

en: the five of diamonds
et: ruutu viie

en: the five of hearts
et: ärtu viie

en: the five of spades
et: poti viie

en: the four of clubs
et: risti nelja

en: the four of diamonds
et: ruutu nelja

en: the four of hearts
et: ärtu nelja

en: the four of spades
et: poti nelja

en: the jack of clubs
et: risti soldati

en: the jack of diamonds
et: ruutu soldati

en: the jack of hearts
et: ärtu soldati

en: the jack of spades
et: poti soldati

en: the king of clubs
et: risti kuninga

en: the king of diamonds
et: ruutu kuninga

en: the king of hearts
et: ärtu kuninga

en: the king of spades
et: poti kuninga

en: the nine of clubs
et: risti üheksa

en: the nine of diamonds
et: ruutu üheksa

en: the nine of hearts
et: ärtu üheksa

en: the nine of spades
et: poti üheksa

en: the queen of clubs
et: risti emanda

en: the queen of diamonds
et: ruutu emanda

en: the queen of hearts
et: ärtu emanda

en: the queen of spades
et: poti emanda

en: the seven of clubs
et: risti seitsme

en: the seven of diamonds
et: ruutu seitsme

en: the seven of hearts
et: ärtu seitsme

en: the seven of spades
et: poti seitsme

en: the six of clubs
et: risti kuue

en: the six of diamonds
et: ruutu kuue

en: the six of hearts
et: ärtu kuue

en: the six of spades
et: poti kuue

en: the ten of clubs
et: risti kümne

en: the ten of diamonds
et: ruutu kümne

en: the ten of hearts
et: ärtu kümne

en: the ten of spades
et: poti kümne

en: the three of clubs
et: risti kolme

en: the three of diamonds
et: ruutu kolme

en: the three of hearts
et: ärtu kolme

en: the three of spades
et: poti kolme

en: the two of clubs
et: risti kahe

en: the two of diamonds
et: ruutu kahe

en: the two of hearts
et: ärtu kahe

en: the two of spades
et: poti kahe

en: the unknown card
et: tundmatu kaart

en: three
et: kolm

en: two
et: kaks

note: Translators: this is the total number of won games
en: Wins:
et: Võite:

note: Translators: this is the number of games played
en: Total:
et: Kokku:

note: Translators: this is the percentage of games won out of all games played
en: Percentage:
et: Protsent:

note: Translators: this is the section title of a section which contains the n * number of games played, number of games won, and the ratio of these 2 numbers.
en: Wins
et: Võite

note: Translators: this is the best time of all wins
en: Best:
et: Parim:

note: Translators: this is the worst time of all wins
en: Worst:
et: Halvim:

note: Translators: this is the section title of a section containing the * best and worst time taken to win a game.
en: Time
et: Aeg

en: Statistics
et: Statistika

note: For translators: N/A means "Not Applicable", use whatever * abbreviation you have for a value that has no meaning.
en: N/A
et: Pole

en: Could not show help for “%s”
et: „%s” jaoks pole võimalik abiteavet näidata

en: Congratulations, you have won!
et: Õnnitlused, sinu võit!

en: There are no more moves
et: Rohkem käike ei ole

note: Empty title shows up as "<unnamed>" on maemo
en: Game Over
et: Mäng on läbi

en: Main game:
et: Põhimäng:

en: Card games:
et: Kaardimängud:

en: Card themes:
et: Kaartide teemad:

en: About FreeCell Solitaire
et: Kaardiladumismängust FreeCell lähemalt

en: About AisleRiot
et: Kaardiladumismängust AisleRiot lähemalt

en: AisleRiot provides a rule-based solitaire card engine that allows many different games to be played.
    AisleRiot is a part of GNOME Games.
et: AisleRiot on reeglitel põhinevate kaardiladumismängude mootor, mis võimaldab mängida palju erinevaid kaardimänge.
    "AisleRiot" kuulub GNOME mängude koosseisu.

en: GNOME Games web site
et: GNOME mängude veebisait

en: Play “%s”
et: Mängu „%s” mängimine

en: Display cards with “%s” card theme
et: Kaarte näidatakse teemaga „%s”

[ctx: score]
note: Translators: if you want to use localised digits for the game score, * then translate this string to "%I6d", else to "%6d". * Do not translate it to anything else!
en: %6d
et: %I6d

en: A scheme exception occurred
et: Leidis aset skeemi viga

en: Please report this bug to the developers.
et: Palun teata sellest veast arendajatele.

note: Empty title shows up as "<unnamed>" on maemo
en: Error
et: Viga

en: _Don't report
et: Ä_ra teata

en: _Report
et: _Teata

en: Freecell Solitaire
et: Kaardiladumismäng Freecell

note: Menu actions
en: _Game
et: _Mäng

en: _View
et: _Vaade

en: _Control
et: _Juhtimine

en: _Help
et: A_bi

en: Start a new game
et: Uue mängu alustamine

en: Restart the game
et: Käesoleva mängu taasalustamine

en: _Select Game...
et: _Vali mäng...

en: Play a different game
et: Mõne muu mängu mängimine

en: _Recently Played
et: _Viimati mängitud

en: S_tatistics
et: S_tatistika

en: Show gameplay statistics
et: Mängustatistika kuvamine

en: Close this window
et: Selle akna sulgemine

en: Undo the last move
et: Viimase käigu unustamine

en: Redo the undone move
et: Unustatud käigu uuestitegemine

en: Deal next card or cards
et: Järgmise kaardi või järgmiste kaartide jagamine

en: Get a hint for your next move
et: Vihje järgmise käigu tegemiseks

en: View help for Aisleriot
et: Abiteabe kuvamine Aisleriot'i kohta

en: View help for this game
et: Abiteabe kuvamine selle mängu kohta

en: About this game
et: Mängust lähemalt

en: Install card themes…
et: Kaarditeemade paigaldamine…

en: Install new card themes from the distribution packages repositories
et: Kaarditeemade paigaldamine distributsioonipakkide hoidlatest

en: _Card Style
et: Kaartide _laad

en: _Toolbar
et: Töö_riistariba

en: Show or hide the toolbar
et: Tööriistariba näitamine või peitmine

en: _Statusbar
et: _Olekuriba

en: Show or hide statusbar
et: Olekuriba näitamine või peitmine

en: _Click to Move
et: Tõsmine _klõpsu abil

en: Pick up and drop cards by clicking
et: Kaardi tõstmine ja asetamine klõpsu abil

en: _Sound
et: _Heli

en: Whether or not to play event sounds
et: Kas helisid esitatakse või mitte

en: _Animations
et: _Animatsioonid

en: Whether or not to animate card moves
et: Kas kaardikäikudel kasutatakse animatsiooni või mitte

en: Score:
et: Tulemus:

en: Time:
et: Aeg:

en: Cannot start the game “%s”
et: Mängu „%s” pole võimalik alustada

en: End the current game
et: Käesoleva mängu lõpetamine

en: Toggle fullscreen mode
et: Täisekraanivaate sisse- ja väljalülitamine

en: Leave fullscreen mode
et: Täisekraanvaatest lahkumine

en: Start a new multiplayer network game
et: Uue, mitme mängijaga võrgumängu alustamine

en: End the current network game and return to network server
et: Praeguse võrgumängu lõpetamine ja naasmine võrguserverisse

en: Pause the game
et: Mängu peatamine

en: Show a list of players in the network game
et: Võrgumängus osalevate mängijate nimekirja näitamine

en: Resume the paused game
et: Peatatud mängu jätkamine

en: View the scores
et: Tulemuste vaatamine

en: Configure the game
et: Mängu seadistamine

en: Quit this game
et: Mängu lõpetamine

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Fullscreen
et: _Täisekraan

en: _Hint
et: _Vihje

note: Translators: This "_New" is for the menu item 'Game->New', implies "New Game"
en: _New
et: _Uus

note: Translators: This "_New Game" is for the game-over dialogue
en: _New Game
et: _Uus mäng

en: _Redo Move
et: T_aasta käik

note: Translators: this is the "Reset" scores button in a scores dialogue
en: _Reset
et: _Lähtesta

note: Translators: "_Restart" is the menu item 'Game->Restart', implies "Restart Game"
en: _Restart
et: _Alusta uuesti

en: _Undo Move
et: _Tühista käik

en: _Deal
et: _Jaga

en: _Leave Fullscreen
et: _Välju täisekraanvaatest

en: Network _Game
et: Võr_gumäng

en: L_eave Game
et: _Lahku mängust

en: Player _List
et: Mängijate _nimekiri

en: _Pause
et: _Peata

en: Res_ume
et: _Jätka

en: _Scores
et: _Tulemused

en: _End Game
et: _Lõpeta mäng

note: Work around maemo brokenness wrt. stock item translations. * See https://bugs.maemo.org/show_bug.cgi?id=1449 .
en: _About
et: _Programmist lähemalt

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Close
et: Sul_ge

en: _OK
et: _Olgu

note: %s is replaced with the name of the game in gnome-games.
en: %s is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version %d of the License, or (at your option) any later version.
et: %s on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number %d või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: %s is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Programmi %s levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDIGARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with %s; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos programmiga %s; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301  USA

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos programmiga %s; kui ei, siis vaata <http://www.gnu.org/licenses/>.

note: %s.%s is the game name + the extension HTML or XHTML, e.g. Klondike.html"
en: Help file “%s.%s” not found
et: Abiteabe faili „%s.%s” ei leitud

en: Could not show link
et: Viita pole võimalik näidata

[ctx: card symbol]
note: Translators: this is the symbol that's on a Joker card
en: JOKER
et: JOKKER

en: ace of clubs
et: risti äss

en: two of clubs
et: risti kaks

en: three of clubs
et: risti kolm

en: four of clubs
et: risti neli

en: five of clubs
et: risti viis

en: six of clubs
et: risti kuus

en: seven of clubs
et: risti seitse

en: eight of clubs
et: risti kaheksa

en: nine of clubs
et: risti üheksa

en: ten of clubs
et: risti kümme

en: jack of clubs
et: risti soldat

en: queen of clubs
et: risti emand

en: king of clubs
et: risti kuningas

en: ace of diamonds
et: ruutu äss

en: two of diamonds
et: ruutu kaks

en: three of diamonds
et: ruutu kolm

en: four of diamonds
et: ruutu neli

en: five of diamonds
et: ruutu viis

en: six of diamonds
et: ruutu kuus

en: seven of diamonds
et: ruutu seitse

en: eight of diamonds
et: ruutu kaheksa

en: nine of diamonds
et: ruutu üheksa

en: ten of diamonds
et: ruutu kümme

en: jack of diamonds
et: ruutu soldat

en: queen of diamonds
et: ruutu emand

en: king of diamonds
et: ruutu kuningas

en: ace of hearts
et: ärtu äss

en: two of hearts
et: ärtu kaks

en: three of hearts
et: ärtu kolm

en: four of hearts
et: ärtu neli

en: five of hearts
et: ärtu viis

en: six of hearts
et: ärtu kuus

en: seven of hearts
et: ärtu seitse

en: eight of hearts
et: ärtu kaheksa

en: nine of hearts
et: ärtu üheksa

en: ten of hearts
et: ärtu kümme

en: jack of hearts
et: ärtu soldat

en: queen of hearts
et: ärtu emand

en: king of hearts
et: ärtu kuningas

en: ace of spades
et: poti äss

en: two of spades
et: poti kaks

en: three of spades
et: poti kolm

en: four of spades
et: poti neli

en: five of spades
et: poti viis

en: six of spades
et: poti kuus

en: seven of spades
et: poti seitse

en: eight of spades
et: poti kaheksa

en: nine of spades
et: poti üheksa

en: ten of spades
et: poti kümme

en: jack of spades
et: poti soldat

en: queen of spades
et: poti emand

en: king of spades
et: poti kuningas

en: face-down card
et: näoga allapoole kaart

en: File is not a valid .desktop file
et: Fail pole korrektne .desktop-fail

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Töölauafaili tundmatu versioon '%s'

en: Starting %s
et: Käivitamine: %s

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei nõustu käsurealt määratud dokumentidega

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' tüüpi töölauakirjetele edastada

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Specify file containing saved configuration
et: Salvestatud seadistusi sisaldava faili määramine

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Base Card: Ace
et: Aluskaart: Äss

en: Base Card: Jack
et: Aluskaart: Soldat

en: Base Card: King
et: Aluskaart: Kuningas

en: Base Card: Queen
et: Aluskaart: Emand

en: Base Card: ~a
et: Aluskaart: ~a

en: Deal more cards
et: Jaga veel kaarte

en: Stock left:
et: Varu jäänud:

en: Stock left: 0
et: Varu jäänud: 0

en: Try rearranging the cards
et: Proovige kaarte ümber paigutada

en: an empty foundation pile
et: tühi alusvirn

en: Three card deals
et: Jagamine kolme kaardi kaupa

en: Deal another round
et: Uus ring

en: Deal a new card from the deck
et: Tõmba pakist uus kaart

en: Redeals left:
et: Jagamisi jäänud:

en: Base Card:
et: Aluskaart:

en: an empty bottom slot
et: alumise tühja koha

en: an empty corner slot
et: tühi nurgakoht

en: an empty left slot
et: vasakpoolse tühja koha

en: an empty right slot
et: parempoolse tühja koha

en: an empty slot
et: tühja koha

en: an empty top slot
et: ülemise tühja koha

en: itself
et: ise

en: Move waste back to stock
et: Tõsta ülejääk pakki tagasi

en: Reserve left:
et: Pakki jäänud:

en: empty slot on foundation
et: alusel oleva tühja koha

en: empty space on tableau
et: tableau tühja ruumi

note: Translators: This is one of the sentences that are used when the user wants to get a hint. Since the 'clock' game is a joke in itself, the sentence it nonsensical and/or a joke. So you can substitute anything you like here; you don't have to translate the original sentence!
en: Consistency is key
et: Järjekindlus viib sihile

note: Translators: This is one of the sentences that are used when the user wants to get a hint. Since the 'clock' game is a joke in itself, the sentence it nonsensical and/or a joke. So you can substitute anything you like here; you don't have to translate the original sentence!
en: Fishing wire makes bad dental floss
et: Õngenöör on hambaniidina halb

note: Translators: This is one of the sentences that are used when the user wants to get a hint. Since the 'clock' game is a joke in itself, the sentence it nonsensical and/or a joke. So you can substitute anything you like here; you don't have to translate the original sentence!
en: Have you read the help file?
et: Olete Te lugenud dokumentatsiooni?

note: Translators: This is one of the sentences that are used when the user wants to get a hint. Since the 'clock' game is a joke in itself, the sentence it nonsensical and/or a joke. So you can substitute anything you like here; you don't have to translate the original sentence!
en: If you're ever lost and alone in the woods, hug a tree
et: Kui Te iganes kunagi metsa eksite, emmake puud

note: Translators: This is one of the sentences that are used when the user wants to get a hint. Since the 'clock' game is a joke in itself, the sentence it nonsensical and/or a joke. So you can substitute anything you like here; you don't have to translate the original sentence!
en: Just because a crosswalk looks like a hopscotch board doesn't mean it is one
et: See, et ülekäigurada näeb välja nagu keksuplats, ei tähenda, et ta seda oleks

note: Translators: This is one of the sentences that are used when the user wants to get a hint. Since the 'clock' game is a joke in itself, the sentence it nonsensical and/or a joke. So you can substitute anything you like here; you don't have to translate the original sentence!
en: Look both ways before you cross the street
et: Enne tänava ületamist vaadake mõlemale poole

note: Translators: This is one of the sentences that are used when the user wants to get a hint. Since the 'clock' game is a joke in itself, the sentence it nonsensical and/or a joke. So you can substitute anything you like here; you don't have to translate the original sentence!
en: Monitors won't give you Vitamin D -- but sunlight will...
et: Monitorid ei anna Teile D-vitamiini, päike aga küll...

note: Translators: This is one of the sentences that are used when the user wants to get a hint. Since the 'clock' game is a joke in itself, the sentence it nonsensical and/or a joke. So you can substitute anything you like here; you don't have to translate the original sentence!
en: Never blow in a dog's ear
et: Ära iial puhu koerale kõrva

note: Translators: This is one of the sentences that are used when the user wants to get a hint. Since the 'clock' game is a joke in itself, the sentence it nonsensical and/or a joke. So you can substitute anything you like here; you don't have to translate the original sentence!
en: Odessa is a better game.  Really.
et: Odessa on parem mäng. uskuge mind.

note: Translators: This is one of the sentences that are used when the user wants to get a hint. Since the 'clock' game is a joke in itself, the sentence it nonsensical and/or a joke. So you can substitute anything you like here; you don't have to translate the original sentence!
en: Tourniquets are not recommended unless in the direst emergency
et: ZHgutti pole soovitav kasutada muidu, kui ainult äärmisel vajadusel

note: Translators: This is one of the sentences that are used when the user wants to get a hint. Since the 'clock' game is a joke in itself, the sentence it nonsensical and/or a joke. So you can substitute anything you like here; you don't have to translate the original sentence!
en: When without a stapler, a staple and a ruler will work
et: Kui klambrilööjat pole, saab hakkama ka klambri ja joonlauaga

en: Cards remaining: ~a
et: Kaarte jäänud: ~a

en: Redeal.
et: Jaga uuesti.

en: the foundation pile
et: alusvirn

en: Deal a card
et: Tõmbab kaarti

en: an empty slot on tableau
et: tableau tühja koha

en: No hint available right now
et: Vihjet pole hetkel võimalik anda

en: I'm not sure
et: Ma pole kindel

en: Remove the aces
et: Eemalda ässad

en: Remove the eights
et: Eemalda kaheksad

en: Remove the fives
et: Eemalda viied

en: Remove the fours
et: Eemalda neljad

en: Remove the jacks
et: Eemalda soldatid

en: Remove the kings
et: Eemalda kuningad

en: Remove the nines
et: Eemalda üheksad

en: Remove the queens
et: Eemalda emandad

en: Remove the sevens
et: Eemalda seitsmed

en: Remove the sixes
et: Eemalda kuued

en: Remove the tens
et: Eemalda kümned

en: Remove the threes
et: Eemalda kolmed

en: Remove the twos
et: Eemalda kahed

en: Consider moving something into an empty slot
et: Proovige tõsta midagi tyhjale kohale

en: No moves are possible. Undo or start again.
et: Ükski käik pole võimalik. Tühista mõni käik või alusta uuesti.

en: The game has no solution. Undo or start again.
et: Mängul pole lahendust. Tühista mõni käik või alusta uuesti.

en: an empty reserve
et: tühja varupesa

en: an open tableau
et: lahtise virnaaluse

en: the foundation
et: alusvirna

en: Double click any card to redeal.
et: Uuestijagamiseks tee mõnel kaardil topeltklõps.

en: No hint available.
et: Hetkel pole ühtegi vihjet.

en: Try moving card piles around
et: Proovi kaardivirnad ringi tõsta

en: Deal another card
et: Tõmbab uue kaardi

en: Stock left: ~a
et: Varu jäänud: ~a

en: Deal a new card
et: Tõmba uus kaart

en: Stock remaining: ~a
et: Varu jäänud: ~a

en: No redeals
et: Ilma uuestijagamiseta

en: Single card deals
et: Jagamine ühe kaardi kaupa

en: Try moving cards down from the foundation
et: Proovige kaarte aluselt ära tõsta

en: Base Card:
et: Aluskaart:

en: Deal new cards from the deck
et: Tõmba pakist uued kaardid

en: Redeals left: ~a
et: Jagamisi jäänud: ~a

en: something
et: miski

en: Deal the cards
et: Jaga kaardid

en: Reshuffle cards
et: Sega kaardid

en: Place something on empty slot
et: Pane midagi tühjale kohale

en: Please fill in empty pile first.
et: Täida kõigepealt tühi virn.

en: Move a card to an empty temporary slot
et: Tõsta kaart ajutisele tühjale kohale

en: No hint available
et: Vihjeid ei ole

note: Translators: this string is the name of a variant of this game. If there is an established standard name for this game or game variant in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely or literally, at your option.
en: Blondes and Brunettes
et: Blondid ja brünetid

note: Translators: this string is the name of a variant of this game. If there is an established standard name for this game or game variant in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely or literally, at your option.
en: Falling Stars
et: Langevad tähed

note: Translators: this string is the name of a variant of this game. If there is an established standard name for this game or game variant in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely or literally, at your option.
en: Redheads
et: Punapead

note: Translators: this string is the name of a variant of this game. If there is an established standard name for this game or game variant in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely or literally, at your option.
en: Wood
et: Puu

en: Deal a card from the deck
et: Tõmba pakist kaart

en: the appropriate Foundation pile
et: sobiv alusvirn
