gnome-games 2.12 - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Sound
rw: Ijwi

note: Translators: this string is the name of a game of patience. If there is an established standard name for this game in your locale, use that; otherwise you can translate this string freely, literally, or not at all, at your option.
en: Yield
rw: Umusaruro

note: Translators: this is the section title of a section containing the * best and worst time taken to win a game.
en: Time
rw: Igihe

en: Statistics
rw: Sitatisitiki

en: Time:
rw: Igihe:
