konsolekalendar - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Events:
be: Падзеі:

en: Date:
be: Дата:

en: Summary:
be: Кароткае апісанне:

en: Location:
be: Адрас:

en: Description:
be: Апісанне:

en: Author
be: Аўтар
