konsolekalendar - en to bs translation catalogue (53 entries)

en: There are no calendars available.
bs: Ne postoje kalendari dostupni.

en: (Read only)
bs: (Samo za čitanje )

en:   What:  %1
bs:   Šta:  %1

en:   Begin: %1
bs:   Početak: %1

en:   End:   %1
bs:   Kraj:   %1

en:   No Time Associated with Event
bs:   Ovom događaju nije pridruženo vrijeme

en:   Desc:  %1
bs:   Opis:  %1

en:   Location:  %1
bs:   Lokacija:  %1

en: Calendar is invalid. Please specify one with --calendar
bs: Kalendar je nevazeci. Molimo oznacite jedan sa --calendar

en: Success: "%1" inserted
bs: Uspjeh: „%1“ je umetnuto

en: Failure: "%1" not inserted
bs: Neuspjeh: „%1“ nije umetnuto

en: Success: "%1" changed
bs: Uspjeh: „%1“ je izmijenjeno

en: Failure: "%1" not changed
bs: Neuspjeh: „%1“ nije izmijenjeno

en: Success: "%1" deleted
bs: Uspjeh: „%1“ je obrisano

en: Error deleting: "%1"
bs: Greska brisanje: "%1"

en: Date:
bs: Datum:

en: Summary:
bs: Sažetak:

en: (no summary available)
bs: (sažetak nije dostupan)

en: Location:
bs: Lokacija:

en: (no location available)
bs: (lokacija nije dostupna)

en: Description:
bs: Opis:

en: (no description available)
bs: (opis nije dostupan)

en: [all day]
bs: [cijeli dan]

en: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen and Allen Winter
bs: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen i Allen Winter

en: Maintainer
bs: Održava

en: Author
bs: Autor

en: Print helpful runtime messages
bs: Štampaj korisne poruke za vrijeme izvršavanja

en: Print what would have been done, but do not execute
bs: Prikaži šta bi bilo urađeno, ali nemoj da uradiš

en: Allow calendars which might need an interactive user interface
bs: Dozvoli kalendare za koje može trebati interaktivno korisničko okruženje

en: Add description to incidence (for add/change modes)
bs: Dodaj opis slučaju (pri dodavanju/izmijeni)

en: Export file type (Default: text)
bs: Vrsta datoteke za izvoz (uobičajeno: tekst)

en: Export to file (Default: stdout)
bs: Izvoz u datoteku (uobičajeno: stdout)

en: %1 supports these export formats:
bs: %1 podržava ove formate izvoza:

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
bs:   %1 [Podrazumijevan]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
bs:   %1 (kao %2, ali manji)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
bs:   %1 (vrijednosti razdvojene zarezom)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
bs: Izvinite, obaveze još uvijek ne rade.

en: Sorry, Journals are not working yet.
bs: Izvinite, dnevnici još uvijek ne rade.

en: Invalid Export Type Specified: %1
bs: Naznačena je neispravna vrsta izvoza: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
bs: Naznačen je neispravan početni datum: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
bs: Naznačeno je neispravno početno vrijeme: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
bs: Naznačen je neispravan završni datum: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
bs: Naznačen je neispravan broj datuma: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
bs: Naznačeno je neispravno završno vrijeme: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
bs: U svakom trenutku je dozvoljen samo jedan režim rada (pregled, dodavanje, izmjena, brisanje, pravljenje)

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
bs: Krajnji datum ili vrijeme su prije početnog

en: Calendar %1 successfully imported
bs: Kalendar %1 je uspješno je uvezen

en: Unable to import calendar: %1
bs: Ne mogu da uvezem kalendar: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
bs: Pokušaj umetanja događaja koji već postoji.

en: Missing event UID: use --uid command line option
bs: Nedostaje UID događaja: koristite opciju komandne linije --uid

en: No such event UID: change event failed
bs: Nema takvog UID-a događaja: izmjena događaja nije uspjela

en: No such event UID: delete event failed
bs: Nema takvog UID-a događaja: brisanje događaja nije uspelo

en: Cannot open specified export file: %1
bs: Ne mogu da otvorim naznačenu izvoznu datoteku: %1
