konsolekalendar - en to cs translation catalogue (98 entries)

en: There are no calendars available.
cs: Nejsou dostupné žádné kalendáře.

en: (Read only)
cs: (Pouze ke čtení)

en: Create Calendar <Dry Run>: %1
cs: Vytvořit kalendář <Dry Run>: %1

en: Create Calendar <Verbose>: %1
cs: Vytvořit kalendář <Verbose>: %1

en: View Events <Dry Run>:
cs: Ukázat události <Dry Run>:

en: View Event <Verbose>:
cs: Zobrazit událost <Verbose>:

en: Sorry, export to HTML by UID is not supported yet
cs: Lituji, export do HTML podle UID ještě není podporován

en: Events:
cs: Události:

en: Events: %1
cs: Události: %1

en: Events: %1 - %2
cs: Události: %1 - %2

en:   What:  %1
cs:   Co:  %1

en:   Begin: %1
cs:   Začátek: %1

en:   End:   %1
cs:   Konec:   %1

en:   No Time Associated with Event
cs:   Události nebyl přiřazen žádný čas

en:   Desc:  %1
cs:   Popis:  %1

en:   Location:  %1
cs:   Umístění:  %1

en: Insert Event <Dry Run>:
cs: Vložit událost <Dry Run>:

en: Insert Event <Verbose>:
cs: Vložit událost <Verbose>:

en: Calendar is invalid. Please specify one with --calendar
cs: Kalendář není platný. Prosím vyberte jeden pomocí --calendar

en: Success: "%1" inserted
cs: Úspěch: "%1" vloženo

en: Failure: "%1" not inserted
cs: Selhání: "%1" nevloženo

en: Insert Event skipped, because UID "%1" is already known. <Verbose>
cs: Vložení události bylo přeskočeno protože UID "%1" je již známé. <Verbose>

en: Add Event with UID "%1". <Verbose>
cs: Událost s UID '%1'. <Podrobně>

en: Change Event <Dry Run>:
cs: Změnit událost <Dry Run>:

en: To Event <Dry Run>:
cs: Na událost <Dry Run>:

en: Change Event <Verbose>:
cs: Změnit událost <Verbose>:

en: Success: "%1" changed
cs: Úspěch: "%1" změněno

en: Failure: "%1" not changed
cs: Selhání: "%1" nezměněno

en: Delete Event <Dry Run>:
cs: Smazat událost <Dry Run>:

en: Delete Event <Verbose>:
cs: Smazat událost <Verbose>:

en: Success: "%1" deleted
cs: Úspěch: "%1" smazáno

en: Error deleting: "%1"
cs: Chyba při mazání: "%1"

en: Date:
cs: Datum:

en: Summary:
cs: Souhrn:

en: (no summary available)
cs: (žádný souhrn není k dispozici)

en: Location:
cs: Umístění:

en: (no location available)
cs: (žádné umístění není k dispozici)

en: Description:
cs: Popis:

en: (no description available)
cs: (žádný popis není k dispozici)

en: [all day]
cs: [celý den]

en: A command line interface to KDE calendars
cs: Rozhraní v příkazové řádce pro kalendáře KDE

en: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen and Allen Winter
cs: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen a Allen Winter

en: Bug fixing
cs: Opravy chyb

en: Maintainer
cs: Správce

en: Author
cs: Autor

en: Print helpful runtime messages
cs: Vypisovat užitečné zprávy o běhu programu

en: Print what would have been done, but do not execute
cs: Vypsat ,co by se stalo, ale nevykonávat

en: Allow calendars which might need an interactive user interface
cs: Povolit kalendáře, které mohou vyžadovat interaktivní uživatelské rozhraní

en: Operate for Events only (Default)
cs: Pracovat pouze s událostmi (výchozí)

en: Operate for To-dos only [NOT WORKING YET]
cs: Pracovat pouze s úkoly [ještě nefunkční]

en: Operate for Journals only [NOT WORKING YET]
cs: Pracovat pouze s deníky [ještě nefunkční]

en: Print incidences in specified export format
cs: Vypsat události v nastaveném exportním formátu

en: Insert an incidence into the calendar
cs: Vložit událost do kalendáře

en: Modify an existing incidence
cs: Změnit existující událost

en: Remove an existing incidence
cs: Odstranit existující událost

en: Create new Akonadi Resource for file
cs: Vytvořit pro soubor nový zdroj Akonadi

en: Import this calendar to main calendar
cs: Importovat tento kalendář do hlavního

en: List available calendars
cs: Vypsat dostupné adresáře

en: View all calendar entries, ignoring date/time options
cs: Zobrazit všechny záznamy v kalendáři bez ohledu na volby data/času

en: View next activity in calendar
cs: Zobrazit následující aktivitu v kalendáři

en: From start date show next # days' activities
cs:   Od počátečního data zobrazit aktivity na následujících # dní

en: Incidence Unique-string identifier
cs: Unikátní řetězcový identifikátor události

en: Start from this day [YYYY-MM-DD]
cs: Od tohoto dne [YYYY-MM-DD]

en: Start from this time [HH:MM:SS]
cs: Od tohoto času [HH:MM:SS]

en: End at this day [YYYY-MM-DD]
cs: Do tohoto dne [YYYY-MM-DD]

en: End at this time [HH:MM:SS]
cs: Do tohoto času [HH:MM:SS]

en: Start from this time [secs since epoch]
cs: Začátek v tento čas [sekund od epochy]

en: End at this time [secs since epoch]
cs: Konec v tento čas [sekund od epochy]

en: Add summary to incidence (for add/change modes)
cs: Přidat souhrn do události (pro režimy přidání/změny)

en: Add description to incidence (for add/change modes)
cs: Přidat popisek k události (pro režimy přidání/změny)

en: Add location to incidence (for add/change modes)
cs: Přidat umístění k události (pro režimy přidání/změny)

en: Calendar to use when creating a new incidence
cs: Kalendář jenž se má použít pro novou událost

en: Export file type (Default: text)
cs: Typ exportního souboru (Výchozí: text)

en: Export to file (Default: stdout)
cs: Export do souboru (Výchozí: stdout)

en: Print list of export types supported and exit
cs: ypsat seznam podporovaných typů exportu a ukončit

en: %1 supports these export formats:
cs: %1 podporuje tyto exportní formáty:

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
cs:   %1 [výchozí]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
cs:   %1 (jako %2, ale kompaktnější)

[ctx: HTMLmonth export]
en:   %1 (like %2, but in a month view)
cs:   %1 (jako %2, ale v pohledu na měsíc)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
cs:   %1 (čárkou oddělené hodnoty)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
cs: Lituji, úkoly ještě nefungují.

en: Sorry, Journals are not working yet.
cs: Lituji, deníky ještě nefungují.

en: Invalid Export Type Specified: %1
cs: Neplatný typ pro export: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
cs: Špatně určené datum začátku: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
cs: Špatně určený čas začátku: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
cs: Špatně určené datum ukončení: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
cs: Špatně určený počet dní: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
cs: Špatně určený čas ukončení: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
cs: Jen 1 operace (zobrazení, přidání, změna, smazání) je povolena v ten samý čas.

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
cs: Datum/čas konce je před datem/časem začátku

en: Calendar %1 successfully imported
cs: Kalendář %1  úspěšně importován

en: Unable to import calendar: %1
cs: Nelze importovat kalendář: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
cs: Pokus o vložení události, která již existuje.

en: Missing event UID: use --uid command line option
cs: Chybějící ID události: použijte volbu příkazové řádky --uid

en: No such event UID: change event failed
cs: ID události neexistuje: změna události se nezdařila

en: No such event UID: delete event failed
cs: ID události neexistuje: smazání události se nezdařilo

en: Cannot open specified export file: %1
cs: Nelze otevřít určený soubor pro export: %1

en: Cannot create Akonadi resource from file: %1
cs: Ze souboru nelze vytvořit zdroj Akonadi: %1
