konsolekalendar - en to et translation catalogue (98 entries)

en: There are no calendars available.
et: Ühtegi kalendrit pole saadaval.

en: (Read only)
et: (kirjutuskaitstud)

en: Create Calendar <Dry Run>: %1
et: Kalendri loomise <test>: %1

en: Create Calendar <Verbose>: %1
et: Kalendri loomine <selgitavas režiimis>: %1

en: View Events <Dry Run>:
et: Sündmuste vaatamise <test>:

en: View Event <Verbose>:
et: Sündmuse vaatamine <selgitavas režiimis>:

en: Sorry, export to HTML by UID is not supported yet
et: Vabandust, eksport HTML vormingusse UID järgi pole veel toetatud

en: Events:
et: Sündmused:

en: Events: %1
et: Sündmused: %1

en: Events: %1 - %2
et: Sündmused: %1 - %2

en:   What:  %1
et:   Mis:  %1

en:   Begin: %1
et:   Algus: %1

en:   End:   %1
et:   Lõpp:   %1

en:   No Time Associated with Event
et:   Sündmusega pole seotud ühtki aega

en:   Desc:  %1
et:   Kirj:  %1

en:   Location:  %1
et:   Asukoht:  %1

en: Insert Event <Dry Run>:
et: Sündmuse lisamise <test>:

en: Insert Event <Verbose>:
et: Sündmuse lisamine <selgitavas režiimis>:

en: Calendar is invalid. Please specify one with --calendar
et: Kalender on vigane. Palun määra kalender võtmega --calendar

en: Success: "%1" inserted
et: Õnnestus: "%1" lisatud

en: Failure: "%1" not inserted
et: Nurjus: "%1" jäi lisamata

en: Insert Event skipped, because UID "%1" is already known. <Verbose>
et: Sündmuse lisamine jäeti vahele, sest UID "%1" on juba teada. <Selgitavas režiimis>

en: Add Event with UID "%1". <Verbose>
et: Sündmuse lisamine UID-ga "%1". <Selgitavas režiimis>

en: Change Event <Dry Run>:
et: Sündmuse muutmise <test>:

en: To Event <Dry Run>:
et: Sündmusele <test>:

en: Change Event <Verbose>:
et: Sündmuse muutmine <selgitavas režiimis>:

en: Success: "%1" changed
et: Õnnestus: "%1" muudetud

en: Failure: "%1" not changed
et: Nurjus: "%1" jäi muutmata

en: Delete Event <Dry Run>:
et: Sündmuse kustutamise <test>:

en: Delete Event <Verbose>:
et: Sündmuse kustutamine <selgitavas režiimis>:

en: Success: "%1" deleted
et: Õnnestus: "%1" kustutatud

en: Error deleting: "%1"
et: Tõrge "%1" kustutamisel

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Summary:
et: Kokkuvõte:

en: (no summary available)
et: (kokkuvõtet pole)

en: Location:
et: Asukoht:

en: (no location available)
et: (asukohta pole)

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: (no description available)
et: (kirjeldust pole)

en: [all day]
et: [kogu päev]

en: A command line interface to KDE calendars
et: KDE kalendrite käsurealiides

en: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen and Allen Winter
et: (c) 2002-2009: Tuukka Pasanen ja Allen Winter

en: Bug fixing
et: Vigade parandamine

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Author
et: Autor

en: Print helpful runtime messages
et: Näitab töötamise ajal abiteateid

en: Print what would have been done, but do not execute
et: Näitab, mida saab teha, aga ei tee päriselt

en: Allow calendars which might need an interactive user interface
et: Kalendrite lubamine, mis võivad vajada interaktiivset kasutajaliidest

en: Operate for Events only (Default)
et:   ainult sündmuste korral (vaikimisi)

en: Operate for To-dos only [NOT WORKING YET]
et:   ainult ülesannete korral [EI TOIMI VEEL]

en: Operate for Journals only [NOT WORKING YET]
et:   ainult päeviku sissekannete korral [EI TOIMI VEEL]

en: Print incidences in specified export format
et: Intsidentide näitamine määratud eksportvormingus

en: Insert an incidence into the calendar
et: Intsidendi lisamine kalendrisse

en: Modify an existing incidence
et: Olemasoleva intsidendi muutmine

en: Remove an existing incidence
et: Olemasoleva intsidendi eemaldamine

en: Create new Akonadi Resource for file
et: Uue Akonadi ressursi loomine failile

en: Import this calendar to main calendar
et: Käesoleva kalendri import põhikalendrisse

en: List available calendars
et: Saadaolevate kalendrite loend

en: View all calendar entries, ignoring date/time options
et: Kalendri kõigi kirjete vaatamine, kuupäeva/kellaajavalikute eiramine

en: View next activity in calendar
et: Järgmise sündmuse vaatamine kalendris

en: From start date show next # days' activities
et: Alates alguspäevast näidatakse # päeva sündmusi

en: Incidence Unique-string identifier
et: Intsidendi unikaalne identifikaator

en: Start from this day [YYYY-MM-DD]
et: Alates päevast [YYYY-MM-DD]

en: Start from this time [HH:MM:SS]
et: Alates kellaajast [HH:MM:SS]

en: End at this day [YYYY-MM-DD]
et: Kuni päevani [YYYY-MM-DD]

en: End at this time [HH:MM:SS]
et: Kuni kellaajani [HH:MM:SS]

en: Start from this time [secs since epoch]
et: Alates kellaajast [sekundeid epohhist]

en: End at this time [secs since epoch]
et: Kuni kellaajani [sekundeid epohhist]

en: Add summary to incidence (for add/change modes)
et: Intsidendile kokkuvõtte lisamine (lisamis/muutmisrežiimis)

en: Add description to incidence (for add/change modes)
et: Intsidendile kirjelduse lisamine (lisamis/muutmisrežiimis)

en: Add location to incidence (for add/change modes)
et: Intsidendile asukoha lisamine (lisamis/muutmisrežiimis)

en: Calendar to use when creating a new incidence
et: Uue sündmuse loomisel kasutatav kalender

en: Export file type (Default: text)
et: Eksportfaili tüüp (vaikimisi: text)

en: Export to file (Default: stdout)
et: Ekport faili (vaikimisi: stdout)

en: Print list of export types supported and exit
et: Toetatud eksporttüüpide nimekirja näitamine ja väljumine

en: %1 supports these export formats:
et: %1 toetab järgmisi ekspordivrominguid:

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
et:   %1 [Vaikimisi]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
et:   %1 (nagu %2, aga kompaktsem)

[ctx: HTMLmonth export]
en:   %1 (like %2, but in a month view)
et:   %1 (nagu %2, aga kuuvaatena)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
et:   %1 (komadega eraldatud väärtused)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
et: Vabandust, ülesandeid ei saa veel kasutada.

en: Sorry, Journals are not working yet.
et: Vabandust, päevikut ei saa veel kasutada.

en: Invalid Export Type Specified: %1
et: Määrati vigane eksporttüüp: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
et: Määrati vigane alguskuupäev: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
et: Määrati vigane algusaeg: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
et: Määrati vigane lõppkuupäev: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
et: Määrati vigane päevade arv: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
et: Määrati vigane lõppaeg: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
et: Korraga on lubatud ainult üks tegutsemisrežiim (vaatamine, lisamine, muutmine, kustutamine, loomine)

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
et: Lõppkuupäev/aeg on varasem kui alguskuupäev/aeg

en: Calendar %1 successfully imported
et: Kalender %1 edukalt limporditud

en: Unable to import calendar: %1
et: Kalendri import nurjus: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
et: Püüti lisada sündmus, mis on juba olemas

en: Missing event UID: use --uid command line option
et: Puudub sündmuse UID: kasuta käsureavõtit --uid

en: No such event UID: change event failed
et: Sellist sündmuse UID-d pole olemas: muutmine nurjus

en: No such event UID: delete event failed
et: Sellist sündmuse UID-d pole olemas: kustutamine nurjus

en: Cannot open specified export file: %1
et: Määratud eksportfaili avamine nurjus: %1

en: Cannot create Akonadi resource from file: %1
et: Akonadi ressursi loomine failist nurjus: %1
