konsolekalendar - en to fa translation catalogue (53 entries)

en: Sorry, export to HTML by UID is not supported yet
fa: متأسفم، صادرات به وسیله شناسه کاربر به قام، هنوز پشتیبانی نمی‌شود

en: Events:
fa: رویدادها:

en: Events: %1
fa: رویدادها: %1

en: Events: %1 - %2
fa: رویدادها: %1 - %2

en:   What:  %1
fa:   چه: %1

en:   Begin: %1
fa:   آغاز: %1

en:   End:   %1
fa:   پایان:   %1

en:   No Time Associated with Event
fa:   بدون زمان مربوط به رویداد

en:   Desc:  %1
fa:    توصیف:  %1

en:   Location:  %1
fa:   محل:  %1

en: Success: "%1" inserted
fa: موفقیت: «%1» درج شد

en: Failure: "%1" not inserted
fa: خرابی: «%1» درج نشد

en: Success: "%1" changed
fa: موفقیت: «%1» تغییر کرد

en: Failure: "%1" not changed
fa: خرابی: «%1» تغییر نکرد

en:   UID:   %1
fa:   شناسه کاربر:   %1

en: Success: "%1" deleted
fa: موفقیت: «%1» حذف شد

en: Date:
fa: تاریخ:

en: Summary:
fa: خلاصه:

en: (no summary available)
fa: )خلاصه‌ای وجود ندارد(

en: Location:
fa: محل:

en: (no location available)
fa: )محلی وجود ندارد(

en: Description:
fa: توصیف:

en: (no description available)
fa: )توصیفی وجود ندارد(

en: UID:
fa: شناسه کاربر:

en: [all day]
fa: ]کل روز[

en: ,
fa: ،

en: Maintainer
fa: نگه‌دارنده

en: Author
fa: نویسنده

en: Print helpful runtime messages
fa: چاپ پیامهای زمان اجرای مفید

en: Print what would have been done, but do not execute
fa: هر چه انجام شده را چاپ کنید، اما اجرا نکنید

en: Add description to incidence (for add/change modes)
fa: افزودن توصیف به رخداد )برای افزودن/تغییر حالتها(

en: Export file type (Default: text)
fa: نوع پرونده صادرات )پیش‌فرض: متن(

en: Export to file (Default: stdout)
fa: صادرات به پرونده )پیش‌فرض: stdout(

en: %1 supports these export formats:
fa: %1 این قالبهای صادرات را پشتیبانی می‌کند:

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
fa:   %1 [پیش‌فرض]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
fa:   %1 (مثل %2، اما فشرده‌تر)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
fa: متأسفم، کارهای انجامی هنوز کار نمی‌کنند.

en: Sorry, Journals are not working yet.
fa: متأسفم، نشریه‌ها هنوز کار نمی‌کنند.

en: Invalid Export Type Specified: %1
fa: نوع صادرات نامعتبر مشخص شد: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
fa: تاریخ آغاز نامعتبر مشخص شد: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
fa: زمان آغاز نامعتبر مشخص شد: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
fa: تاریخ پایان نامعتبر مشخص شد: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
fa: حساب تاریخ نامعتبر مشخص شد: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
fa: زمان پایان نامعتبر مشخص شد: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
fa: فقط یک حالت عملیات )نما، افزایش، تغییر، حذف، ایجاد( مجاز در هر زمان

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
fa: پایان تاریخ/زمان پیش از آغاز تاریخ/زمان رخ می‌دهد

en: Calendar %1 successfully imported
fa: تقویم %1 با موفقیت وارد شد

en: Unable to import calendar: %1
fa: قادر به واردات تقویم نیست: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
fa: تلاش برای درج رویدادی که در حال حاضر وجود دارد

en: Missing event UID: use --uid command line option
fa: گم شدن شناسه کاربر رویداد: از --گزینه خط فرمان شناسه کاربر استفاده کنید

en: No such event UID: change event failed
fa: چنین شناسه کاربر رویدادی نیست: خرابی در تغییر رویداد

en: No such event UID: delete event failed
fa: چنین شناسه کاربر رویدادی وجود ندارد: خرابی در حذف رویداد

en: Cannot open specified export file: %1
fa: پرونده صادرات مشخص‌شده را نمی‌توان باز کرد: %1
