konsolekalendar - en to fy translation catalogue (51 entries)

en: Sorry, export to HTML by UID is not supported yet
fy: Jammer, eksport nei HTML basearre op brûkersidentiteit wurdt foarearst net stipe

en: Events:
fy: Ôfspraken:

en: Events: %1
fy: Foarfallen: %1

en: Events: %1 - %2
fy: Foarfallen: %1 - %2

en:   What:  %1
fy:   Wat:  %1

en:   Begin: %1
fy:   Begjin: %1

en:   End:   %1
fy:   Ein:   %1

en:   No Time Associated with Event
fy:   Gjin tiid assosearre mei dit foarfal

en:   Desc:  %1
fy:   Beskr.:  %1

en:   Location:  %1
fy:   Lokaasje:  %1

en: Insert Event <Dry Run>:
fy: Foarfal ynfoegje <stil>:

en: Insert Event <Verbose>:
fy: Foarfal ynfoegje <wiidweidich>:

en: Success: "%1" inserted
fy: Súksesfol: "%1" ynfoege

en: Failure: "%1" not inserted
fy: Fout: "%1" net ynfoege

en: Success: "%1" changed
fy: Súksesfol: "%1" feroare

en: Failure: "%1" not changed
fy: Fout: "%1" net feroare

en:   UID:   %1
fy:  Brûkers-id:   %1

en: Success: "%1" deleted
fy: Súksesfol: "%1" wiske

en: Date:
fy: Datum:

en: Summary:
fy: Gearfetting:

en: (no summary available)
fy: (gjin gearfetting beskikber)

en: Location:
fy: Lokaasje:

en: (no location available)
fy: (gjin lokaasje beskikber)

en: Description:
fy: Beskriuwing:

en: (no description available)
fy: (gjin beskriuwing beskikber)

en: UID:
fy: Brûkers-id:

en: [all day]
fy: [hiele dei]

en: Author
fy: Skriuwer

en: Print helpful runtime messages
fy: Jout handige berjochten by it útfieren

en: Print what would have been done, but do not execute
fy: Jout wat wy dien hawwe soenen sûnder it echt út te fieren

en: Add description to incidence (for add/change modes)
fy: Beskriuwing taheakje oan item (foar tafoegjen-/wizigjenmodi)

en: Export file type (Default: text)
fy: Triemtype foar eksport (standert: tekst)

en: Export to file (Default: stdout)
fy: Eksportearje nei triem (Standert: stdout)

en: %1 supports these export formats:
fy: %1 stipet de folgjende eksportformaten:

en: Sorry, To-dos are not working yet.
fy: Spitigernôch wurkje taken noch net.

en: Sorry, Journals are not working yet.
fy: Spitigernôch wurkje sjoernaals noch net.

en: Invalid Export Type Specified: %1
fy: Unjildich eksporttype opjûn: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
fy: Unjildige startdatum opjûn: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
fy: Unjildige starttiid opjûn: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
fy: Unjildige eindatum opjûn: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
fy: Unjildich oantal opjûn: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
fy: Unjildige eintid opjûn: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
fy: Mar 1 modus (werjaan, taheakje, wizigje, wiskje, oanmeitsje) per oanrop is tastien

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
fy: Eindatum/-tiid falt fóar de startdatum/-tiid

en: Calendar %1 successfully imported
fy: Aginda %1 mei súkses ymportearre

en: Unable to import calendar: %1
fy: Aginda kin net ymportearre wurde: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
fy: Jo besykje in foarfal yn te foegjen dat al bestiet

en: Missing event UID: use --uid command line option
fy: Gjin foarfal-ID opjûn: brûk de opsje --uid n de kommandoregel

en: No such event UID: change event failed
fy: Gjin foarfal mei dit ID: wizigjen fan evenemint mislearre

en: No such event UID: delete event failed
fy: Gjin foarfal mei dit ID: wiskjen fan foarfal mislearre

en: Cannot open specified export file: %1
fy: De opjûne eksporttriem kin net iepene wurde: %1
