konsolekalendar - en to he translation catalogue (98 entries)

en: There are no calendars available.
he: אין לוחות שנה זמינים.

en: (Read only)
he: (קריאה בלבד)

en: Create Calendar <Dry Run>: %1
he: יצירת לוח שנה <מדומה>: %1

en: Create Calendar <Verbose>: %1
he: יצירת לוח שנה <מפורט>: %1

en: View Events <Dry Run>:
he: הצגת אירועים <מדומה>:

en: View Event <Verbose>:
he: הצגת אירוע <מפורט>:

en:   What:  %1
he:  מה: %1

en:   Begin: %1
he:  התחלה: %1

en:   End:   %1
he:  סיום: %1

en:   No Time Associated with Event
he:  לאירוע לא משויכת שעה

en:   Desc:  %1
he:  תיאור: %1

en:   Location:  %1
he:  מקום: %1

en: Insert Event <Dry Run>:
he: הוספת אירוע <מדומה>:

en: Insert Event <Verbose>:
he: הוספת אירוע <מפורט>:

en: Calendar is invalid. Please specify one with --calendar
he: לוח השנה שגוי. נא לציין לוח שנה עם ‎--calendar

en: Success: "%1" inserted
he: הצלחה: „%1” נוסף

en: Failure: "%1" not inserted
he: כשלון: „%1” לא נוסף

en: Insert Event skipped, because UID "%1" is already known. <Verbose>
he: הוספת אירוע דולגה כיוון שהמזהה הייחודי „%1” כבר ידוע. <מפורט>

en: Add Event with UID "%1". <Verbose>
he: הוספת אירוע עם המזהה היחודי „%1”. <מפורט>

en: Change Event <Dry Run>:
he: שינוי האירוע <מדומה>:

en: To Event <Dry Run>:
he: לאירוע <מדומה>:

en: Change Event <Verbose>:
he: שינוי האירוע <מפורט>:

en: Success: "%1" changed
he: הצלחה: „%1” השתנה

en: Failure: "%1" not changed
he: כשלון: „%1” לא השתנה

en:   UID:   %1
he:   מזהה יחודי:   %1

en: Delete Event <Dry Run>:
he: מחיקת אירוע <מדומה>:

en: Delete Event <Verbose>:
he: מחיקת אירוע <מפורט>:

en: Success: "%1" deleted
he: הצלחה: „%1” נמחק

en: Error deleting: "%1"
he: שגיאת מחיקה: „%1”

en: Date:
he: תאריך:

en: Summary:
he: תקציר:

en: (no summary available)
he: (אין תקציר)

en: Location:
he: מקום:

en: (no location available)
he: (אין מקום)

en: Description:
he: תיאור:

en: (no description available)
he: (אין תיאור)

en: UID:
he: מזהה ייחודי:

en: [all day]
he: [כל היום]

en: A command line interface to KDE calendars
he: ממשק שורת פקודה ללוחות השנה של KDE

en: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen and Allen Winter
he: (c) 2002-2009, טוקה פסנן ואלן וינטר

[ctx: @info:credit]
en: Laurent Montel
he: לורנט מונטל

en: Bug fixing
he: תיקון תקלות

[ctx: @info:credit]
en: Allen Winter
he: אלן וינטר

en: Maintainer
he: מתחזק

[ctx: @info:credit]
en: Tuukka Pasanen
he: טוקה פסנן

en: Author
he: יוצר

en: Print helpful runtime messages
he: הצגת הודעות זמן ריצה מועילות

en: Print what would have been done, but do not execute
he: הצגה של מה שאמור היה לקרות מבלי לבצע את זה

en: Allow calendars which might need an interactive user interface
he: לאפשר לוחות שנה שעשויים לדרוש ממשק משתמש אינטראקטיבי

en: Operate for Events only (Default)
he: תפעול לאירועים בלבד (ברירת מחדל)

en: Operate for To-dos only [NOT WORKING YET]
he: תפעול למטלות בלבד [לא עובד עדיין]

en: Operate for Journals only [NOT WORKING YET]
he: תפעול ליומנים בלבד [לא עובד עדיין]

en: Print incidences in specified export format
he: הדפסת מאורעות בתצורת הייצוא שצוינה

en: Insert an incidence into the calendar
he: הוספת מאורע ללוח השנה

en: Modify an existing incidence
he: שינוי מאורע קיים

en: Remove an existing incidence
he: הסרת מאורע קיים

en: Create new Akonadi Resource for file
he: יצירת משאב Akonadi חדש לקובץ

en: Import this calendar to main calendar
he: ייבוא לוח השנה הזה ללוח השנה הראשי

en: List available calendars
he: הצגת לוחות השנה הזמינים

en: View all calendar entries, ignoring date/time options
he: הצגת כל רשומות לוח השנה, תוך התעלמות מאפשרות תאריך/שעה

en: View next activity in calendar
he: הצגת הפעילות הבאה ביומן

en: From start date show next # days' activities
he: מתאריך ההתחלה להציג את פעילויות # הימים הבאים

en: Incidence Unique-string identifier
he: מחרוזת מזהה ייחודית למאורע

en: Start from this day [YYYY-MM-DD]
he: התחלה ביום הזה [YYYY-MM-DD]

en: Start from this time [HH:MM:SS]
he: התחלה בשעה הזאת [HH:MM:SS]

en: End at this day [YYYY-MM-DD]
he: סיום ביום הזה [YYYY-MM-DD]

en: End at this time [HH:MM:SS]
he: סיום בשעה הזאת [HH:MM:SS]

en: Start from this time [secs since epoch]
he: התחלה בשעה הזאת [ שניות מאז epoch]

en: End at this time [secs since epoch]
he: סיום בשעה הזאת [שניות מאז epoch]

en: Add summary to incidence (for add/change modes)
he: הוספת תקציר למאורע (למצבי הוספה/שינוי)

en: Add description to incidence (for add/change modes)
he: הוספת תיאור למאורע (למצבי הוספה/שינוי)

en: Add location to incidence (for add/change modes)
he: הוספת מקום למאורע (למצבי הוספה/שינוי)

en: Calendar to use when creating a new incidence
he: לוח שנה לשימוש ביצירת מאורע חדש

en: Export file type (Default: text)
he: סוג קובץ לייצוא (ברירת מחדל: text)

en: Export to file (Default: stdout)
he: ייצוא לקובץ (ברירת מחדל: stdout)

en: Print list of export types supported and exit
he: הצגת רשימת סוגי ייצוא נתמכים ולצאת

en: %1 supports these export formats:
he: %1 תומך בתבניות ייצוא אלה:

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
he:   %1 [ברירת מחדל]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
he:   %1 (כמו %2, אך מצומצם יותר)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
he:   %1 (ערכי מופרדים בפסיקים)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
he: המטלות עדיין לא עובדות, סליחה.

en: Sorry, Journals are not working yet.
he: היומנים עדיין לא עובדים, סליחה.

en: Invalid Export Type Specified: %1
he: סוג הייצוא שצוין שגוי: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
he: תאריך ההתחלה שצוין שגוי: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
he: שעת ההתחלה שצוינה שגויה: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
he: תאריך הסיום שצוין שגוי: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
he: ספירת התאריכים שצוינה שגויה: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
he: שעת הסיום שצוינה שגויה: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
he: מותר רק מצב פעולה אחד (הצגה, הוספה, שינוי, מחיקה, יצירה) בכל זמן נתון

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
he: תאריך/שעת הסיום מתרחשים לפני תאריך/שעת ההתחלה

en: Calendar %1 successfully imported
he: לוח השנה %1 ייובא בהצלחה

en: Unable to import calendar: %1
he: לא ניתן לייבא לוח שנה: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
he: מתבצע ניסיון להוסיף אירוע שכבר קיים

en: Missing event UID: use --uid command line option
he: חסר מזהה אירוע ייחודי: יש להשתמש באפשרות שורת הפקודה ‎--uid

en: No such event UID: change event failed
he: אין כזה מזהה אירוע ייחודי: החלפת האירוע נכשלה

en: No such event UID: delete event failed
he: אין זה מזהה אירוע ייחודי: מחיקת האירוע נכשלה

en: Cannot open specified export file: %1
he: לא ניתן לפתוח את קובץ הייצוא שצוין: %1

en: Cannot create Akonadi resource from file: %1
he: לא ניתן ליצור משאב Akonadi מקובץ: %1
