konsolekalendar - en to hne translation catalogue (46 entries)

en:   What:  %1
hne:   क्या:  %1

en:   Begin: %1
hne:   सुरू: %1

en:   End:   %1
hne:   आखरी:   %1

en:   No Time Associated with Event
hne:  घटना के साथ कोनो समय सम्बद्ध नइ

en:   Location:  %1
hne:   जगह:  %1

en: Success: "%1" inserted
hne: सफल: "%1" घुसाइस

en: Failure: "%1" not inserted
hne: फेल: "%1" भरव नइ करिस

en: Success: "%1" changed
hne: सफल: "%1" बदले

en: Failure: "%1" not changed
hne: फेल: "%1" बदले नइ

en:   UID:   %1
hne:   यूआईडी:   %1

en: Success: "%1" deleted
hne: सफल: "%1" मेटाइस

en: Date:
hne: तारीकः

en: Summary:
hne: सारांसः

en: (no summary available)
hne: (कोई सारांस नइ मिलत)

en: Location:
hne: जगहः

en: (no location available)
hne: (कोई जगह नइ मिलत)

en: Description:
hne: वर्ननः

en: (no description available)
hne: (कोई वर्नन नइ मिलत हे)

en: UID:
hne: यूआईडीः

en: [all day]
hne: [पूरा दिन]

en: Author
hne: लेखक

en: Print helpful runtime messages
hne: सहायक रनटाइम संदेस मन ल छापव

en: Print what would have been done, but do not execute
hne: छापव कि का होना चाही था, फेर नइ करिस

en: Add description to incidence (for add/change modes)
hne: घटना मं वर्नन जोड़व (जोड़व/बदलव मोड बर)

en: Export file type (Default: text)
hne: निर्यात फाइल किसिम (डिफाल्टः पाठ)

en: Export to file (Default: stdout)
hne: फाइल मं निर्यात करव (डिफाल्टः stdout)

en: %1 supports these export formats:
hne: ए निर्यात फार्मेट्स ल समर्थित करथे : (%1)

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
hne:   %1 [डिफाल्ट]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
hne:   %1 (जइसन कि %2, फेर अधिक सघन)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
hne:   %1 (विराम चिनहा से अलग करे मूल्य)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
hne: माफ करव, काम सूची अभी काम नइ करत हे.

en: Sorry, Journals are not working yet.
hne: माफ करव, जर्नल्स अभी काम नइ करत हे.

en: Invalid Export Type Specified: %1
hne: अवैध निर्यात किसिम निरधारित: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
hne: अवैध चालू तारीक निरधारित: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
hne: अवैध चालू तारीक निरधारित: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
hne: अवैध आखरी तारीक निरधारित: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
hne: अवैध तारीक गिनती निरधारित: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
hne: अवैध आखरी समय निरधारित: %1

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
hne: खतम तारीक/समय चालू तारीक/समय से पहिली आवत हे

en: Calendar %1 successfully imported
hne: कलेन्डर %1 ल सफलतापूर्वक आयात करिस

en: Unable to import calendar: %1
hne: कलेन्डर: %1 आयात करे मं अक्छम

en: Attempting to insert an event that already exists
hne: एक घटना जऊन पहिली ही मौजूद हे ओला भरव करे के कोसिस में

en: Missing event UID: use --uid command line option
hne:  घटना यूआईडी गंवा गे हे: परयोग करव --uid कमांड लाइन विकल्प

en: No such event UID: change event failed
hne: अइसन कोनो घटना यूआईडी नइ: घटना बदलना फेल

en: No such event UID: delete event failed
hne: अइसन कोनो घटना यूआईडी नइ: घटना मिटाना फेल

en: Cannot open specified export file: %1
hne: निरधारित निर्यात फाइल: %1 ल खोल नइ सकिस
