konsolekalendar 0 - en to hr translation catalogue (6 entries)

en:   No Time Associated with Event
hr: Nema vremena povezanog s događajem

en: Date:
hr: Datum:

en: Summary:
hr: Sažetak:

en: Description:
hr: Opis:

en: (no description available)
hr: (nije dostupan opis)

en: Author
hr: Autor
