konsolekalendar - en to kk translation catalogue (58 entries)

en: There are no calendars available.
kk: Бірде-бір күнтізбе жоқ.

en: (Read only)
kk: (Тек оқу үшін)

en: Sorry, export to HTML by UID is not supported yet
kk: Кешіріңіз, UID бойынша HTML-экспорттау әлі іске асырылмаған

en: Events:
kk: Оқиғалар:

en: Events: %1
kk: Оқиғалар: %1

en: Events: %1 - %2
kk: Оқиғалар: %1 - %2

en:   What:  %1
kk:   Не:  %1

en:   Begin: %1
kk:   Басталуы: %1

en:   End:   %1
kk:   Аяқталуы:   %1

en:   No Time Associated with Event
kk:   Уақыты көрсетілмейтін оқиға

en:   Desc:  %1
kk:   Сипаттамасы:  %1

en:   Location:  %1
kk:   Орыны:  %1

en: Calendar is invalid. Please specify one with --calendar
kk: Күнтізбе жарамсыз. --calendar арқылы дұрысын келтіріңіз.

en: Success: "%1" inserted
kk: Болды: "%1" енгізілді

en: Failure: "%1" not inserted
kk: Жаңылыс: "%1" енгізілмеді

en: Success: "%1" changed
kk: Болды: "%1" өзгертілді

en: Failure: "%1" not changed
kk: Жаңылыс: "%1" өзгертілмеді

en: Success: "%1" deleted
kk: Болды: "%1" өшірілді

en: Error deleting: "%1"
kk: Өшіру қатесі: "%1"

en: Date:
kk: Күні:

en: Summary:
kk: Атауы:

en: (no summary available)
kk: (атауы берілмеген)

en: Location:
kk: Орыны:

en: (no location available)
kk: (орыны анықталмаған)

en: Description:
kk: Сипаттамасы:

en: (no description available)
kk: (сипаттамасы берілмеген)

en: [all day]
kk: [бүкіл күн]

en: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen and Allen Winter
kk: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen және Allen Winter

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

en: Author
kk: Авторы

en: Print helpful runtime messages
kk: Орындау туралы пайдалы түсініктемелерін баяндау

en: Print what would have been done, but do not execute
kk: Орындамай, не істегені туралы баяндау

en: Allow calendars which might need an interactive user interface
kk: Интерактивті интерфейсін қажеті мүмкін қүнтізбелерді рұқсат ету

en: Add description to incidence (for add/change modes)
kk: Жазуға сипаттамасын беру (add/change әрекеттерге)

en: Export file type (Default: text)
kk: Экспорттау файлдың түрі (Әдеттегісі: Text)

en: Export to file (Default: stdout)
kk: Экспорттау файлы (Әдеттегісі: stdout)

en: %1 supports these export formats:
kk: %1 келесі экспорттау пішімдерін қолдайды:

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
kk:   %1 [Әдетті]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
kk:   %1 (%2 секілді, бірақ ықшамдау)

[ctx: HTMLmonth export]
en:   %1 (like %2, but in a month view)
kk:   %1 (%2 секілді, бірақ ай көрнісімен)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
kk:   %1 (үтірмен бөлшектелген мәндер)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
kk: Кешіріңіз, Істермен айналысу әлі жүзеге асырылмаған.

en: Sorry, Journals are not working yet.
kk: Кешіріңіз, күнделіктермен істеу әлі іске асырылмаған.

en: Invalid Export Type Specified: %1
kk: Дұрыс емес экспорттау түрі келтірілген: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
kk: Дұрыс емес басталу күні келтірілген: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
kk: Дұрыс емес басталу уақыты келтірілген: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
kk: Дұрыс емес аяқталу уақыты келтірілген: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
kk: Дұрыс емес күндер саны келтірілген: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
kk: Дұрыс емес аяқталу уақыты келтірілген: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
kk: Бір мезгілде тек 1 әрекеті (view, add, change, delete, create) қолдану керек

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
kk: Аяқталу күн/уақыты басталу күн/уақытынан ерте болып кетті

en: Calendar %1 successfully imported
kk: %1 күнтізбесі сәтті импортталды

en: Unable to import calendar: %1
kk: %1 күнтізбесі импортталмады

en: Attempting to insert an event that already exists
kk: Бар оқиғаны қайталап ендіру әрекеті

en: Missing event UID: use --uid command line option
kk: Оқиғаның UID-і жоқ: --uid параметрін қолданыңыз

en: No such event UID: change event failed
kk: Бұндай UID ешбір оқиғада жоқ: өзгерту болмады

en: No such event UID: delete event failed
kk: Бұндай UID ешбір оқиғада жоқ: өшіру болмады

en: Cannot open specified export file: %1
kk: Келтірілген %1 экспорт файлы ашылмады
