konsolekalendar - en to km translation catalogue (56 entries)

en: Sorry, export to HTML by UID is not supported yet
km: សូម​អភ័យទោស នាំចេញ​ទៅជា HTML ដោយ​លេខ​សម្គាល់​អ្នកប្រើ គឺ​មិនទាន់​គាំទ្រ​នៅឡើយទេ

en: Events:
km: ព្រឹត្តការណ៍​ ៖

en: Events: %1
km: ព្រឹត្តការណ៍​ ៖ %1

en: Events: %1 - %2
km: ព្រឹត្តការណ៍​ ៖ %1 - %2

en:   What:  %1
km:   អ្វី ៖  %1

en:   Begin: %1
km:   ចាប់​ផ្ដើម ៖ %1

en:   End:   %1
km:   បញ្ចប់ ៖   %1

en:   No Time Associated with Event
km:   គ្មាន​ពេលវេលា​ដែលបាន​ភ្ជាប់​ជាមួយ​ព្រឹត្តិការណ៍​ទេ

en:   Desc:  %1
km:   ចុះ ៖  %1

en:   Location:  %1
km:   ទីតាំង ៖  %1

en: Success: "%1" inserted
km: ជោគជ័យ​ ៖ បាន​បញ្ចូល "%1"

en: Failure: "%1" not inserted
km: បរាជ័យ​ ៖ មិនបាន​បញ្ចូល "%1"

en: Success: "%1" changed
km: ជោគជ័យ​ ៖ "%1" បាន​ផ្លាស់ប្ដូរ​

en: Failure: "%1" not changed
km: បរាជ័យ​ ៖ មិនបាន​ផ្លាស់ប្ដូរ "%1"

en:   UID:   %1
km:   UID ៖   %1

en: Success: "%1" deleted
km: ជោគជ័យ​ ៖ បានលុប "%1"

en: Date:
km: កាល​បរិច្ឆេទ ៖

en: Summary:
km: សេចក្តី​សង្ខេប ៖

en: (no summary available)
km: (គ្មាន​សេចក្តី​សង្ខេប​)

en: Location:
km: ទីតាំង ៖

en: (no location available)
km: (គ្មាន​ទីតាំង​)

en: Description:
km: សេចក្តី​ពិពណ៌នា ៖

en: (no description available)
km: (គ្មាន​សេចក្តី​ពិពណ៌នា)

en: UID:
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នកប្រើ ៖

en: [all day]
km: [គ្រប់​ថ្ងៃ​]

en: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen and Allen Winter
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០២-២០០៩ ដោយ Tuukka Pasanen និង Allen Winter

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Print helpful runtime messages
km: បោះពុម្ព​សារ​ពេល​រត់​ដែល​មាន​ប្រយោជន៍​

en: Print what would have been done, but do not execute
km: បោះពុម្ព​អ្វី​ដែល​អ្នក​បាន​ធ្វើ​រួច ប៉ុន្តែ​មិន​បាន​​ប្រតិបត្តិ​​

en: Allow calendars which might need an interactive user interface
km: អនុញ្ញាត​ប្រតិទិន​ណាមួយ​អាច​ត្រូវការ​ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នកប្រើ​អន្តរសកម្ម

en: Add description to incidence (for add/change modes)
km: បន្ថែម​សេចក្តី​ពិពណ៌នា​ទៅ​ឧប្បត្តិហេតុ (សម្រាប់​ បន្ថែម/ផ្លាស់ប្ដូរ​របៀប)

en: Export file type (Default: text)
km: នាំចេញ​ប្រភេទ​ឯកសារ (លំនាំដើម ៖ អត្ថបទ)

en: Export to file (Default: stdout)
km: នាំចេញទៅ​ឯកសារ (លំនាំដើម ៖ stdout)

en: %1 supports these export formats:
km: %1 គាំទ្រ​ទ្រង់ទ្រាយ​នាំចេញ​ទាំង​នេះ ៖

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
km:   %1 [លំនាំដើម​]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
km:   %1 (ដូច​ %2 ប៉ុន្តែ​បង្រួម​ច្រើន​)

[ctx: HTMLmonth export]
en:   %1 (like %2, but in a month view)
km:   %1 (ដូច​ %2 ប៉ុន្តែ​​បង្ហាញ​ជា​ទិដ្ឋភាព​ខែ​)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
km:   %1 (តម្លៃ​បំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
km: សូម​ទោស ការងារ​ត្រូវ​ធ្វើ​មិន​ដំណើរ​ការ​នៅ​ឡើយ​ទេ ។

en: Sorry, Journals are not working yet.
km: សូម​ទោស ទិនានុប្បវត្តិ​មិន​ដំណើរ​ការ​នៅ​ឡើយ​ទេ ។

en: Invalid Export Type Specified: %1
km: ប្រភេទ​នាំចេញ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​មិន​ត្រឹមត្រូវ ៖ %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
km: កាលបរិច្ឆេទ​ចាប់ផ្ដើម​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​មិន​ត្រឹមត្រូវ ៖ %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
km: ពេលវេលា​ចាប់ផ្ដើម​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​មិនត្រឹមត្រូវ ៖ %1

en: Invalid End Date Specified: %1
km: កាលបរិច្ឆេទ​​បញ្ចប់​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​មិន​ត្រឹមត្រូវ ៖ %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
km: ចំនួន​កាលបរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​មិនត្រឹមត្រូវ ៖ %1

en: Invalid End Time Specified: %1
km: ពេលវេលា​បញ្ចប់​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​មិន​ត្រឹមត្រូវ ៖ %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
km: មាន​របៀប​ប្រតិបត្តិ​តែ​មួយ​ប៉ុណ្ណោះ (មើល, បន្ថែម, ផ្លាស់ប្ដូរ, លុប, បង្កើត) បាន​អនុញ្ញាត​តែ​ម្ដង​ក្នុង​ពេល​តែ​មួយ

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
km: កាលបរិច្ឆេទ​/ពេលវេលា​បញ្ចប់ កើត​ឡើង​មុន​​កាលបរិច្ឆេទ​/ពេលវេលា​ចាប់​ផ្ដើម

en: Calendar %1 successfully imported
km: ប្រតិទិន​ %1 បាន​នាំ​ចូល​ដោយ​ជោគជ័យ​

en: Unable to import calendar: %1
km: មិន​អាច​នាំចូល​ប្រតិទិន ៖ %1

en: Attempting to insert an event that already exists
km: កំពុង​ប៉ុនប៉ង​បញ្ចូល​ព្រឹត្តិការណ៍​មួយ ដែល​មាន​រួច​ហើយ

en: Missing event UID: use --uid command line option
km: បាត់​ព្រឹត្តិការណ៍ UID ៖ ប្រើ --uid ជម្រើស​បន្ទាត់​ពាក្យ​បញ្ជា

en: No such event UID: change event failed
km: គ្មាន​ព្រឹត្តិការណ៍​ UID បែប​នេះទេ​ ៖ ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ព្រឹត្តិការណ៍​បាន​បរាជ័យ​

en: No such event UID: delete event failed
km: គ្មាន​ព្រឹត្តិការណ៍​ UID បែប​នេះ​ទេ ៖ ការ​លុប​ព្រឹត្តិការណ៍​បាន​បរាជ័យ​

en: Cannot open specified export file: %1
km: មិន​អាច​បើក​ឯកសារ​នាំចេញ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់ ៖ %1
