konsolekalendar - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Events:
lt: Įvykiai:

en: Events: %1
lt: Įvykiai: %1

en: Events: %1 - %2
lt: Įvykiai: %1 - %2

en:   What:  %1
lt:   Kas:  %1

en:   Begin: %1
lt:   Pradžia: %1

en:   End:   %1
lt:   Pabaiga:   %1

en:   No Time Associated with Event
lt:   Nėra laiko susijusio su įvykiu

en:   Desc:  %1
lt:   Aprašymas:  %1

en:   Location:  %1
lt:   Vieta:  %1

en: Date:
lt: Data:

en: Summary:
lt: Santrauka:

en: (no summary available)
lt: (nėra santraukos)

en: Location:
lt: Vieta:

en: (no location available)
lt: (nėra vietos informacijos)

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: (no description available)
lt: (nėra aprašymo)

en: [all day]
lt: [visą dieną]

en: ,
lt: Tuukka Pasanen

en: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen and Allen Winter
lt: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen ir Allen Winter

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Author
lt: Autorius

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
lt:   %1 (Numatytas)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
lt:   %1 (Kableliu atskirtos reikšmės)
