konsolekalendar - en to ne translation catalogue (49 entries)

en: Sorry, export to HTML by UID is not supported yet
ne: माफ गर्नुहोस्, UID द्वारा HTML मा गरिएको निर्यात अहिले सम्म समर्थन गरेको छैन

en: Events:
ne: घटना:

en: Events: %1
ne: घटना: %1

en: Events: %1 - %2
ne: घटना: %1 - %2

en:   What:  %1
ne:   के:  %1

en:   Begin: %1
ne:   सुरु: %1

en:   End:   %1
ne:   अन्त्य:   %1

en:   No Time Associated with Event
ne:   यो घटनासँग कुनै समय सम्बन्धित छैन

en:   Desc:  %1
ne:   वर्णन:  %1

en:   Location:  %1
ne:   स्थान:  %1

en: Success: "%1" inserted
ne: सफलता: "%1" घुसाइयो

en: Failure: "%1" not inserted
ne: असफलता: "%1" घुसाइएको छैन

en: Success: "%1" changed
ne: सफलता: "%1" परिवर्तन गरियो

en: Failure: "%1" not changed
ne: असफलता: "%1" परिवर्तन भएन

en: Success: "%1" deleted
ne: सफलता: "%1" मेटियो

en: Date:
ne: मिति:

en: Summary:
ne: सारांश:

en: (no summary available)
ne: (सारांश उपलब्ध छैन)

en: Location:
ne: स्थान:

en: (no location available)
ne: (स्थान उपलब्ध छैन)

en: Description:
ne: वर्णन:

en: (no description available)
ne: (वर्णन उपलब्ध छैन)

en: [all day]
ne: [सबै दिन]

en: Allen Winter
ne: एलेन विन्टर

en: Tuukka Pasanen
ne: टुक्का पासानेन

en: Author
ne: लेखक

en: Print helpful runtime messages
ne: सहयोगी रनटाइम सन्देश मुद्रण गर्नुहोस्

en: Print what would have been done, but do not execute
ne: के हुनेछ मुद्रण गर्नुहोस्, तर कार्यान्वयन नगर्नुहोस्

en: Add description to incidence (for add/change modes)
ne: इन्सिडेन्स वर्णन थप्नुहोस् (मोड थप्न/परिवर्तन गर्नका लागि)

en: Export file type (Default: text)
ne: फाइल प्रकार निर्यात गर्नुहोस् (पूर्वानिर्धारित: पाठ)

en: Export to file (Default: stdout)
ne: फाइलमा निर्यात गर्नुहोस् (पूर्वानिर्धारित: stdout)

en: %1 supports these export formats:
ne:  %1 ले यी निर्यात ढाँचा समर्थन गर्दछ:

en: Sorry, To-dos are not working yet.
ne: माफ गर्नुहोस्, अहिलेसम्म गर्नु पर्ने कार्य गरिएको छैन ।

en: Sorry, Journals are not working yet.
ne: माफ गर्नुहोस्, अहिलेसम्म जर्नलले कार्य गरेको छैन ।

en: Invalid Export Type Specified: %1
ne: अवैध निर्यात प्रकार निर्दिष्ट गरियो: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
ne: अवैध सुरु मिति निर्दिष्ट गरियो: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
ne: अवैध सुरु समय निर्दिष्ट गरियो: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
ne: अवैध अन्त्य मिति निर्दिष्ट गरियो: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
ne: अवैध मिति गणना निर्दिष्ट गरियो: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
ne: अवैध समाप्ति समय निर्दिष्ट गरियो: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
ne: १ मात्र सञ्चालन मोड (हेर्नुहोस्, थप्नुहोस्, परिवर्तन गर्नुहोस्, मेट्नुहोस्, सिर्जना गर्नुहोस्) कुनै एउटा समयमा अनुमति दिइयो

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
ne: समाप्त मिति/समय सुरु मिति/समय भन्दा अघि देखा पर्दछ

en: Calendar %1 successfully imported
ne: क्यालेन्डर %1 सफलतापूर्वक आयात गरियो

en: Unable to import calendar: %1
ne: क्यालेन्डर आयात गर्न अक्षम: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
ne: पहिले नै अवस्थित रहेको एउटा घटना घुसाउने प्रयास

en: Missing event UID: use --uid command line option
ne: घटना UID हराइरहेको छ: --uid आदेश रेखा विकल्प प्रयोग गर्नुहोस्

en: No such event UID: change event failed
ne: त्यस्तो घटना UID होइन: घटना परिवर्तन गर्न असफल भयो

en: No such event UID: delete event failed
ne: त्यस्तो घटना UID होइन: घटना मेट्न आसफल भयो

en: Cannot open specified export file: %1
ne: निर्दिष्ट गरिएको निर्यात फाइल खोल्न सकिँदैन: %1
