konsolekalendar - en to nl translation catalogue (95 entries)

en: There are no calendars available.
nl: Er zijn nog geen agenda's beschikbaar.

en: (Read only)
nl: (Alleen-lezen)

en: Create Calendar <Dry Run>: %1
nl: Kalender aanmaken <droog oefenen>: %1

en: Create Calendar <Verbose>: %1
nl: Kalender aanmaken <spraakzaam>: %1

en: View Events <Dry Run>:
nl: Evenementen tonen <droog oefenen>:

en: View Event <Verbose>:
nl: Evenement tonen <spraakzaam>:

en:   What:  %1
nl:   Wat:  %1

en:   End:   %1
nl:   Einde:   %1

en:   No Time Associated with Event
nl:   Geen tijd geassocieerd met dit evenement

en:   Desc:  %1
nl:   Beschr.:  %1

en:   Location:  %1
nl:   Locatie:  %1

en: Insert Event <Dry Run>:
nl: Evenement toevoegen <droog oefenen>:

en: Insert Event <Verbose>:
nl: Evenement invoegen <spraakzaam>:

en: Calendar is invalid. Please specify one with --calendar
nl: Agenda is ongeldig. Specificeer er een met --calendar

en: Success: "%1" inserted
nl: Succesvol: "%1" ingevoegd

en: Failure: "%1" not inserted
nl: Fout: "%1" niet ingevoegd

en: Insert Event skipped, because UID "%1" is already known. <Verbose>
nl: Evenement invoegen is overgeslagen, omdat UID "%1" al bekend is. <Verbose>

en: Add Event with UID "%1". <Verbose>
nl: Evenement met UID "%1" toevoegen. <Verbose>

en: Change Event <Dry Run>:
nl: Evenement wijzigen <droog oefenen>:

en: To Event <Dry Run>:
nl: Naar evenement <droog oefenen>:

en: Change Event <Verbose>:
nl: Evenement veranderen <spraakzaam>:

en: Success: "%1" changed
nl: Succesvol: "%1" veranderd

en: Failure: "%1" not changed
nl: Fout: "%1" niet veranderd

en:   UID:   %1
nl:   Gebruikers-id:   %1

en: Delete Event <Dry Run>:
nl: Evenement wissen <droog oefenen>:

en: Delete Event <Verbose>:
nl: Evenement wissen <spraakzaam>:

en: Success: "%1" deleted
nl: Succesvol: "%1" verwijderd

en: Error deleting: "%1"
nl: Fout bij verwijderen: "%1"

en: Date:
nl: Datum:

en: Summary:
nl: Samenvatting:

en: (no summary available)
nl: (geen samenvatting beschikbaar)

en: Location:
nl: Locatie:

en: (no location available)
nl: (geen locatie beschikbaar)

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: (no description available)
nl: (geen beschrijving beschikbaar)

en: UID:
nl: Gebruikers-id:

en: [all day]
nl: [hele dag]

en: KonsoleKalendar
nl: Konsole-agenda

en: A command line interface to KDE calendars
nl: Een interface op de opdrachtregel naar KDE-calendars

en: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen and Allen Winter
nl: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen en Allen Winter

en: Bug fixing
nl: Repareren van bugs

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Author
nl: Auteur

en: Print helpful runtime messages
nl: Geeft handige berichten tijdens uitvoer

en: Print what would have been done, but do not execute
nl: Lat zien wat er gedaan zou worden zonder het daadwerkelijk uit te voeren

en: Allow calendars which might need an interactive user interface
nl: Agenda's toestaan die mogelijk een interactieve gebruikersinterface nodig hebben

en: Operate for Events only (Default)
nl: Alleen op evenementen uitvoeren (standaard)

en: Operate for To-dos only [NOT WORKING YET]
nl: Alleen op taken uitvoeren [WERKT NOG NIET]

en: Operate for Journals only [NOT WORKING YET]
nl: Alleen op journaals uitvoeren [WERKT NOG NIET]

en: Print incidences in specified export format
nl: Items uitvoeren in opgegeven exportformaat

en: Insert an incidence into the calendar
nl: Item toevoegen aan de agenda

en: Modify an existing incidence
nl: Bestaand item wijzigen

en: Remove an existing incidence
nl: Bestaand item verwijderen

en: Create new Akonadi Resource for file
nl: Nieuw Akonadi-hulpbron voor bestand aanmaken

en: Import this calendar to main calendar
nl: Deze agenda importeren in de hoofdagenda

en: List available calendars
nl: Maak lijst van beschikbare agenda's

en: View all calendar entries, ignoring date/time options
nl: Alle agenda-items tonen, datum/tijd-opties worden genegeerd

en: View next activity in calendar
nl: Volgende activiteit in de agenda tonen

en: From start date show next # days' activities
nl: Vanaf de startdatum de activiteiten van de volgende # dagen tonen

en: Incidence Unique-string identifier
nl: Eenduidige identificatie voor het item

en: Start from this day [YYYY-MM-DD]
nl: Starten op deze dag [YYYY-MM-DD]

en: Start from this time [HH:MM:SS]
nl: Starten om deze tijd [HH:MM:SS]

en: End at this day [YYYY-MM-DD]
nl: Stoppen op deze dag [YY:MM:DD]

en: End at this time [HH:MM:SS]
nl: Stoppen om deze tijd [HH:MM:SS]

en: Start from this time [secs since epoch]
nl: Starten vanaf dit tijdstip [seconden sinds "Epoch"(1.1.1970, 0:00 uur)]

en: End at this time [secs since epoch]
nl: Stoppen op dit tijdstip [seconden sinds "Epoch"(1.1.1970, 0:00 uur)]

en: Add summary to incidence (for add/change modes)
nl: Samenvatting toevoegen aan item (voor toevoegen-/wijzigenmodi)

en: Add description to incidence (for add/change modes)
nl: Beschrijving toevoegen aan item (voor toevoegen-/wijzigenmodi)

en: Add location to incidence (for add/change modes)
nl: Informatie over locatie toevoegen aan item (voor toevoegen-/wijzigenmodi)

en: Calendar to use when creating a new incidence
nl: Te gebruiken agenda bij aanmaken van een nieuw item

en: Export file type (Default: text)
nl: Bestandstype voor export (standaard: tekst)

en: Export to file (Default: stdout)
nl: Exporteren naar bestand (Standaard: stdout)

en: Print list of export types supported and exit
nl: Toon de lijst met ondersteunde exporttypes en beëindig

en: %1 supports these export formats:
nl: %1 ondersteunt de volgende exportformaten:

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
nl:   %1 [Standaard]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
nl:   %1 (zoals %2, maar dan compacter)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
nl:   %1 (Komma-gescheiden waarden)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
nl: Helaas werken taken nog niet.

en: Sorry, Journals are not working yet.
nl: Helaas werken journaals nog niet.

en: Invalid Export Type Specified: %1
nl: Ongeldig exporttype opgegeven: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
nl: Ongeldige startdatum opgegeven: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
nl: Ongeldige begintijd opgegeven: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
nl: Ongeldige einddatum opgegeven: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
nl: Ongeldig aantal opgegeven: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
nl: Ongeldige eindtijd opgegeven: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
nl: Slechts 1 modus (weergeven, toevoegen, wijzigen, verwijderen, aanmaken) per aanroep is toegestaan

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
nl: Einddatum/-tijd bevindt zich voor de startdatum/-tijd

en: Calendar %1 successfully imported
nl: Agenda %1 met succes geïmporteerd

en: Unable to import calendar: %1
nl: Agenda kan niet worden geïmporteerd: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
nl: U probeert een evenement in te voegen dat al bestaat

en: Missing event UID: use --uid command line option
nl: Geen evenement-ID opgegeven: gebruik de optie --uid in de commandoregel

en: No such event UID: change event failed
nl: Geen evenement met dit ID: wijzigen van evenement mislukt

en: No such event UID: delete event failed
nl: Geen evenement met dit ID: verwijderen van evenement mislukt

en: Cannot open specified export file: %1
nl: Het opgegeven exportbestand kan niet worden geopend: %1

en: Cannot create Akonadi resource from file: %1
nl: Kan Akonadi-hulpbron niet aanmaken uit bestand: %1
