konsolekalendar - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Events:
pa: ਘਟਨਾਵਾਂ:

en:   What:  %1
pa:   ਕੀ:  %1

en:   Begin: %1
pa:   ਸ਼ੁਰੂ: %1

en:   End:   %1
pa:   ਸਮਾਪਤ:   %1

en: Success: "%1" inserted
pa: ਸਫ਼ਲ: "%1" ਸ਼ਾਮਲ ਕੀਤਾ ਗਿਆ

en: Failure: "%1" not inserted
pa: ਫੇਲ੍ਹ: "%1" ਨਹੀਂ ਸ਼ਾਮਲ ਕੀਤਾ

en: Date:
pa: ਮਿਤੀ:

en: Summary:
pa: ਸੰਖੇਪ:

en: Location:
pa: ਸਥਿਤੀ:

en: Description:
pa: ਵੇਰਵਾ:

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
pa:  %1 [ਮੂਲ]
