konsolekalendar - en to pl translation catalogue (98 entries)

en: There are no calendars available.
pl: Brak kalendarzy.

en: (Read only)
pl: (Tylko do odczytu)

en: Create Calendar <Dry Run>: %1
pl: Utwórz kalendarz <na sucho>: %1

en: Create Calendar <Verbose>: %1
pl: Utwórz kalendarz <szczegółowo>: %1

en: View Events <Dry Run>:
pl: Obejrzyj wydarzenia <na sucho>:

en: View Event <Verbose>:
pl: Obejrzyj wydarzenia <szczegółowo>:

en: Sorry, export to HTML by UID is not supported yet
pl: Przykro mi, ale eksport do HTML na podstawie UID nie jest jeszcze wspierany

en: Events:
pl: Wydarzenia:

en: Events: %1
pl: Zdarzenia: %1

en: Events: %1 - %2
pl: Zdarzenia: %1 - %2

en:   What:  %1
pl:   Co:  %1

en:   Begin: %1
pl:   Początek: %1

en:   End:   %1
pl:   Koniec: %1

en:   No Time Associated with Event
pl:   Zdarzenie nie jest powiązane z czasem

en:   Desc:  %1
pl:   Opis:  %1

en:   Location:  %1
pl:   Lokalizacja:  %1

en: Insert Event <Dry Run>:
pl: Wstaw zdarzenie <na sucho>:

en: Insert Event <Verbose>:
pl: Wstaw zdarzenie <szczegółowo>:

en: Calendar is invalid. Please specify one with --calendar
pl: Kalendarz jest nieprawidłowy. Proszę podać inny z argumentem --calendar

en: Success: "%1" inserted
pl: Powodzenie: wstawiono "%1"

en: Failure: "%1" not inserted
pl: Porażka: nie wstawiono "%1"

en: Insert Event skipped, because UID "%1" is already known. <Verbose>
pl: Pominięto wstawienie wydarzenia, bo UID "%1" jest już znany. <szczegółowo>

en: Add Event with UID "%1". <Verbose>
pl: Dodaj wydarzenie o UID "%1". <sczegółówo>

en: Change Event <Dry Run>:
pl: Zmień wydarzenie <na sucho>:

en: To Event <Dry Run>:
pl: Na wydarzenie <na sucho>:

en: Change Event <Verbose>:
pl: Zmień wydarzenie <szczegółowo>:

en: Success: "%1" changed
pl: Powodzenie: zmieniono "%1"

en: Failure: "%1" not changed
pl: Porażka: nie zmieniono "%1"

en: Delete Event <Dry Run>:
pl: Usuń wydarzenie <na sucho>:

en: Delete Event <Verbose>:
pl: Usuń wydarzenie <szczegółowo>:

en: Success: "%1" deleted
pl: Sukces: usunięto "%1"

en: Error deleting: "%1"
pl: Błąd usuwania: "%1"

en: Date:
pl: Data:

en: Summary:
pl: Podsumowanie:

en: (no summary available)
pl: (podsumowanie niedostępne)

en: Location:
pl: Położenie:

en: (no location available)
pl: (położenie niedostępne)

en: Description:
pl: Opis:

en: (no description available)
pl: (opis niedostępny)

en: [all day]
pl: [cały dzień]

en: A command line interface to KDE calendars
pl: Interfejs wiersza poleceń dla kalendarzy KDE

en: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen and Allen Winter
pl: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen i Allen Winter

en: Bug fixing
pl: Naprawa błędów

en: Maintainer
pl: Opiekun

en: Author
pl: Autor

en: Print helpful runtime messages
pl: Pokazuje pomocne informacje

en: Print what would have been done, but do not execute
pl: Pokaż co mogłoby być zrobione, ale nie wykonuj tego

en: Allow calendars which might need an interactive user interface
pl: Pozwól aby kalendarze mogły zadawać pytania użytkownikowi

en: Operate for Events only (Default)
pl: Działaj tylko na wydarzeniach (domyślne)

en: Operate for To-dos only [NOT WORKING YET]
pl: Działaj tylko na zadań [JESZCZE NIE DZIAŁA]

en: Operate for Journals only [NOT WORKING YET]
pl: Działa tylko na dziennikach [JESZCZE NIE DZIAŁA]

en: Print incidences in specified export format
pl: Pokaż wystąpienia w określonym formacie eksportu

en: Insert an incidence into the calendar
pl: Wstaw wystąpienie do kalendarza

en: Modify an existing incidence
pl: Zmień istniejące wystąpienie

en: Remove an existing incidence
pl: Usuń istniejące wystąpienie

en: Create new Akonadi Resource for file
pl: Utwórz nowy zasób Akonadi dla pliku

en: Import this calendar to main calendar
pl: Zaimportuj ten kalendarz do głównego kalendarza

en: List available calendars
pl: Wyszczególnij dostępne kalendarze

en: View all calendar entries, ignoring date/time options
pl: Pokazuj wszystkie wpisy w kalendarzu, pomija opcje daty i czasu

en: View next activity in calendar
pl: Pokaż następną aktywność w kalendarzu

en: From start date show next # days' activities
pl: Pokaż aktywności z # dni od tego dnia

en: Incidence Unique-string identifier
pl: Niepowtarzalny ciąg znaków identyfikujący wystąpienie

en: Start from this day [YYYY-MM-DD]
pl: Zacznij tego dnia [RRRR-MM-DD]

en: Start from this time [HH:MM:SS]
pl: Zacznij o tej godzinie [HH:MM:SS]

en: End at this day [YYYY-MM-DD]
pl: Zakończ tego dnia [RRRR-MM-DD]

en: End at this time [HH:MM:SS]
pl: Zakończ o tej godzinie [HH:MM:SS]

en: Start from this time [secs since epoch]
pl: Zacznij w tym czasie [sekund od epoch]

en: End at this time [secs since epoch]
pl: Zakończ w tym czasie [sekund od epoch]

en: Add summary to incidence (for add/change modes)
pl: Dodaj podsumowanie do wystąpienia (dla trybów dodawania/zmiany)

en: Add description to incidence (for add/change modes)
pl: Dodaj opis do zdarzenia (dla trybów dodawania/zmiany)

en: Add location to incidence (for add/change modes)
pl: Dodaj miejsce do wystąpienia (dla trybów dodawania/zmiany)

en: Calendar to use when creating a new incidence
pl: Kalendarz używany przy tworzeniu nowego wystąpienia

en: Export file type (Default: text)
pl: Typ eksportowanego pliku (domyślnie: tekst)

en: Export to file (Default: stdout)
pl: Wyeksportuj do pliku (domyślnie: stdout)

en: Print list of export types supported and exit
pl: Pokaż listę wspieranych rodzaju eksportu i zakończ

en: %1 supports these export formats:
pl: %1 wspiera formaty eksportu:

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
pl:   %1 [Domyślny]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
pl:   %1 (jak %2 ale bardziej zwarty)

[ctx: HTMLmonth export]
en:   %1 (like %2, but in a month view)
pl:   %1 (jak %2, ale w widoku miesiąca)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
pl:   %1 (CSV - wartości oddzielane przecinkami)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
pl: Przykro mi, zadania jeszcze nie działają.

en: Sorry, Journals are not working yet.
pl: Przykro mi, dzienniki jeszcze nie działają.

en: Invalid Export Type Specified: %1
pl: Określono nieprawidłowy typ eksportu: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
pl: Określono nieprawidłową datę początkową: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
pl: Określono nieprawidłowy czas początku: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
pl: Określono nieprawidłową datę końcową: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
pl: Określono nieprawidłową liczbę dat: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
pl: Określono nieprawidłowy czas końca: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
pl: Możliwy jest naraz tylko 1 tryb operacji (view, add, change, delete, create).

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
pl: Końcowa data/czas występuje przed początkową datą/czasem

en: Calendar %1 successfully imported
pl: Kalendarz %1 prawidłowo zaimportowany

en: Unable to import calendar: %1
pl: Nie można importować kalendarza: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
pl: Próbuję wstawić zdarzenie, które już istnieje

en: Missing event UID: use --uid command line option
pl: Brakuje UID zdarzenia: użyj opcji linii poleceń --uid

en: No such event UID: change event failed
pl: Brak danego UID zdarzenia: zmiana zdarzenia nie powiodła się

en: No such event UID: delete event failed
pl: Brak danego UID zdarzenia: usunięcie zdarzenia nie powiodło się

en: Cannot open specified export file: %1
pl: Nie można otworzyć określonego pliku eksportu: %1

en: Cannot create Akonadi resource from file: %1
pl: Nie można utwórzyć zasobu Akonadi dla pliku: %1
