konsolekalendar - en to sk translation catalogue (93 entries)

en: There are no calendars available.
sk: Nie sú dostupné žiadne kalendáre.

en: (Read only)
sk: (Len na čítanie)

en: Create Calendar <Dry Run>: %1
sk: Vytvoriť kalendár <Dry Run>: %1

en: Create Calendar <Verbose>: %1
sk: Vytvoriť kalendár <Verbose>: %1

en: View Events <Dry Run>:
sk: Zobraziť udalosti <Dry Run>:

en: View Event <Verbose>:
sk: Zobraziť udalosť <Verbose>:

en:   What:  %1
sk:   Čo:  %1

en:   Begin: %1
sk:   Začiatok: %1

en:   End:   %1
sk:   Koniec:  %1

en:   No Time Associated with Event
sk:   Pre udalosť nie je zadaný čas

en:   Desc:  %1
sk:   Popis: %1

en:   Location:  %1
sk:   Umiestnenie: %1

en: Insert Event <Dry Run>:
sk: Vložiť udalosť <Dry Run>:

en: Insert Event <Verbose>:
sk: Vložiť udalosť <Verbose>:

en: Calendar is invalid. Please specify one with --calendar
sk: Kalendár je neplatný. Prosím určite jeden pomocou --calendar

en: Success: "%1" inserted
sk: Úspech: "%1" vložená

en: Failure: "%1" not inserted
sk: Zlyhanie: "%1" nevložená

en: Insert Event skipped, because UID "%1" is already known. <Verbose>
sk: Vloženie udalosti preskočené, pretože UID "%1" je už známe. <Verbose>

en: Add Event with UID "%1". <Verbose>
sk: Pridať udalosť s UID "%1". <Verbose>

en: Change Event <Dry Run>:
sk: Zmeniť udalosť <Dry Run>:

en: To Event <Dry Run>:
sk: Na udalosť <Dry Run>:

en: Change Event <Verbose>:
sk: Zmeniť udalosť <Verbose>:

en: Success: "%1" changed
sk: Úspech: "%1" zmenená

en: Failure: "%1" not changed
sk: Zlyhanie: "%1" nezmenená

en: Delete Event <Dry Run>:
sk: Odstrániť udalosť <Dry Run>:

en: Delete Event <Verbose>:
sk: Odstrániť udalosť <Verbose>:

en: Success: "%1" deleted
sk: Úspech: "%1" odstránená

en: Error deleting: "%1"
sk: Chyba mazania: "%1"

en: Date:
sk: Dátum:

en: Summary:
sk: Súhrn:

en: (no summary available)
sk: (súhrn nie je k dispozícii)

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: (no location available)
sk: (umiestnenie nie je k dispozícii)

en: Description:
sk: Popis:

en: (no description available)
sk: (popis nie je k dispozícii)

en: [all day]
sk: [celý deň]

en: A command line interface to KDE calendars
sk: Rozhranie príkazového riadku pre KDE kalendáre

en: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen and Allen Winter
sk: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen a Allen Winter

en: Bug fixing
sk: Oprava chýb

en: Maintainer
sk: Správca

en: Author
sk: Autor

en: Print helpful runtime messages
sk: Zobrazí užitočné správy počas behu

en: Print what would have been done, but do not execute
sk: Zobrazí, čo by sa urobilo, ale nevykoná to

en: Allow calendars which might need an interactive user interface
sk: Povoliť kalendáre, ktoré môžu potrebovať interaktívne používateľské rozhranie

en: Operate for Events only (Default)
sk: Funguje len pre udalosti (Predvolene)

en: Operate for To-dos only [NOT WORKING YET]
sk: Funguje len pre úlohy (Zatiať nefunguje)

en: Operate for Journals only [NOT WORKING YET]
sk: Funguje len pre žurnály (Zatiaľ nefunguje)

en: Print incidences in specified export format
sk: Vytlačí udalosti v zadanom formáte exportu

en: Insert an incidence into the calendar
sk: Vloží udalosť do kalendára

en: Modify an existing incidence
sk: Upraví existujúcu udalosť

en: Remove an existing incidence
sk: Odstráni existujúcu udalosť

en: Create new Akonadi Resource for file
sk: Vytvoriť nový zdroj Akonadi pre súbor

en: Import this calendar to main calendar
sk: Importovať tento kalendár do hlavného kalendára

en: List available calendars
sk: Vypísať dostupné kalendáre

en: View all calendar entries, ignoring date/time options
sk: Zobraziť všetky položky kalendára, ignorovať možnosti dátumu/času

en: View next activity in calendar
sk: Zobraziť nasledujúcu aktivitu v kalendári

en: From start date show next # days' activities
sk: Od tohto dňa zobraziť aktivity nasledujúcich # dní

en: Incidence Unique-string identifier
sk: Unikátny identifikátor udalosti

en: Start from this day [YYYY-MM-DD]
sk: Od tohto dátumu [RRRR-MM-DD]

en: Start from this time [HH:MM:SS]
sk: Od tohto času [HH:MM:SS]

en: End at this day [YYYY-MM-DD]
sk: Do tohto dátumu [RRRR-MM-DD]

en: End at this time [HH:MM:SS]
sk: Do tohto času [HH:MM:SS]

en: Start from this time [secs since epoch]
sk: Od tohto času [sekúnd od epoch]

en: End at this time [secs since epoch]
sk: Do tohto času [sekúnd od epoch]

en: Add summary to incidence (for add/change modes)
sk: Pridá súhrn k udalosti (pre režimy pridania/zmeny)

en: Add description to incidence (for add/change modes)
sk: Pridá popis k udalosti (pre režimy pridania/zmeny)

en: Add location to incidence (for add/change modes)
sk: Pridá umiestnenie k udalosti (pre režimy pridania/zmeny)

en: Calendar to use when creating a new incidence
sk: Kalendár na použitie pri vytváraní novej udalosti

en: Export file type (Default: text)
sk: Formát súboru pre export (štandardne text)

en: Export to file (Default: stdout)
sk: Export do súboru (štandardne na stdout)

en: Print list of export types supported and exit
sk: Zobrazí zoznam podporovaných typov pre export a skončí

en: %1 supports these export formats:
sk: %1 podporuje tieto formáty exportu:

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
sk:   %1 [Predvolené]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
sk:   %1 (podobne ako %2, ale viac kompaktné)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
sk:   %1 (čiarkou oddelené hodnoty)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
sk: Pardón, úlohy zatiaľ nefungujú.

en: Sorry, Journals are not working yet.
sk: Pardón, žurnály zatiaľ nefungujú.

en: Invalid Export Type Specified: %1
sk: Zadaný neplatný typ exportu: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
sk: Zadaný neplatný dátum začiatku: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
sk: Zadaný neplatný čas začiatku: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
sk: Zadaný neplatný dátum konca: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
sk: Zadaný neplatný počet dní: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
sk: Zadaný neplatný čas konca: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
sk: Môžete zadať iba jeden režim činnosti (zobrazenie, pridanie, zmena, odstránenie, vytvorenie)

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
sk: Koncový dátum/čas je pred počiatočným dátumom/časom

en: Calendar %1 successfully imported
sk: Kalendár %1 úspešne naimportovaný

en: Unable to import calendar: %1
sk: Nepodarilo sa importovať kalendár: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
sk: Pokus o vloženie udalosti, ktorá už existuje

en: Missing event UID: use --uid command line option
sk: Chýbajúce ID udalosti: použite voľbu --uid

en: No such event UID: change event failed
sk: Také UID udalosti neexistuje: zmena udalosti zlyhala

en: No such event UID: delete event failed
sk: Také UID udalosti neexistuje: odstránenie udalosti zlyhalo

en: Cannot open specified export file: %1
sk: Nepodarilo sa otvoriť zadaný súbor pre export: %1

en: Cannot create Akonadi resource from file: %1
sk: Nemôžem vytvoriť zdroj Akonadi zo súboru: %1
