konsolekalendar - en to sl translation catalogue (99 entries)

en: There are no calendars available.
sl: Na voljo ni nobenega koledarja.

en: (Read only)
sl: (Samo za branje)

en: Create Calendar <Dry Run>: %1
sl: Ustvari koledar <preizkusno>: %1

en: Create Calendar <Verbose>: %1
sl: Ustvari koledar <podrobno>: %1

en: View Events <Dry Run>:
sl: Ogled dogodkov <preizkusno>:

en: View Event <Verbose>:
sl: Ogled dogodka <podrobno>:

en: Sorry, export to HTML by UID is not supported yet
sl: Žal izvoz v HTML preko UID še ni podprt

en: Events:
sl: Dogodki:

en: Events: %1
sl: Dogodki: %1

en: Events: %1 - %2
sl: Dogodki: %1 - %2

en:   What:  %1
sl:   Kaj:     %1

en:   Begin: %1
sl:   Začetek: %1

en:   End:   %1
sl:   Konec:   %1

en:   No Time Associated with Event
sl:   Z dogodkom ni povezan noben čas

en:   Desc:  %1
sl:   Opis:   %1

en:   Location:  %1
sl:   Kraj: %1

en: Insert Event <Dry Run>:
sl: Vstavi dogodek <preizkusno>:

en: Insert Event <Verbose>:
sl: Vstavi dogodek <podrobno>:

en: Calendar is invalid. Please specify one with --calendar
sl: Koledar ni veljaven. Podajte ga preko --calendar

en: Success: "%1" inserted
sl: Uspeh: vstavljen "%1"

en: Failure: "%1" not inserted
sl: Neuspeh: "%1" ni bil vstavljen

en: Insert Event skipped, because UID "%1" is already known. <Verbose>
sl: Vstavitev dogodka preskočena, ker je UID "%1" že poznan. <Verbose>

en: Add Event with UID "%1". <Verbose>
sl: Dodaj dogodek z UID "%1". <Verbose>

en: Change Event <Dry Run>:
sl: Spremeni dogodek <preizkusno>:

en: To Event <Dry Run>:
sl: V dogodek <preizkusno>:

en: Change Event <Verbose>:
sl: Spremeni dogodek <podrobno>:

en: Success: "%1" changed
sl: Uspeh: "%1" spremenjen

en: Failure: "%1" not changed
sl: Neuspeh: "%1" ni bil spremenjen

en:   UID:   %1
sl:   UID:    %1

en: Delete Event <Dry Run>:
sl: Izbriši dogodek <preizkusno>:

en: Delete Event <Verbose>:
sl: Izbriši dogodek <podrobno>:

en: Success: "%1" deleted
sl: Uspeh: "%1" izbrisan

en: Error deleting: "%1"
sl: Napaka med brisanjem: "%1"

en: Date:
sl: Datum:

en: Summary:
sl: Povzetek:

en: (no summary available)
sl: (povzetek ni na voljo)

en: Location:
sl: Kraj:

en: (no location available)
sl: (kraj ni na voljo)

en: Description:
sl: Opis:

en: (no description available)
sl: (opis ni na voljo)

en: [all day]
sl: [cel dan]

en: A command line interface to KDE calendars
sl: Vmesnik z ukazno vrstico za KDE koledarje

en: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen and Allen Winter
sl: (c) 2002-2009, Tuukka Pasanen in Allen Winter

en: Bug fixing
sl: Odpravljanje napak

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Author
sl: Avtor

en: Print helpful runtime messages
sl: Izpiši koristna sporočila med delovanjem

en: Print what would have been done, but do not execute
sl: Izpiši, kaj bi bilo narejeno, a tega ne izvedi

en: Allow calendars which might need an interactive user interface
sl: Dovoli koledarje, ki bi potrebovali odzivni uporabniški vmesnik

en: Operate for Events only (Default)
sl: Deluj samo pri dogodkih (privzeto)

en: Operate for To-dos only [NOT WORKING YET]
sl: Deluj samo za 'Še narediti' (ŠE NE DELUJE)

en: Operate for Journals only [NOT WORKING YET]
sl: Deluj samo za dnevnike (ŠE NE DELUJE)

en: Print incidences in specified export format
sl: Tiskaj seznam dogodkov v koledarju v navedeni izvozni obliki

en: Insert an incidence into the calendar
sl: Vstavi dogodek v koledar

en: Modify an existing incidence
sl: Spremeni obstoječi dogodek

en: Remove an existing incidence
sl: Odstrani obstoječi dogodek

en: Create new Akonadi Resource for file
sl: Ustvari nov vir Akonadi za datoteko

en: Import this calendar to main calendar
sl: Uvozi ta koledar v glavni koledar

en: List available calendars
sl: Izpiši seznam razpoložljivih koledarjev

en: View all calendar entries, ignoring date/time options
sl: Prikaži vse koledarske vnose, a prezri možnosti datuma/časa

en: View next activity in calendar
sl: Poglej naslednjo dejavnost v koledarju

en: From start date show next # days' activities
sl: Od začetnega datuma prikaži dejavnosti za naslednjih # dni

en: Incidence Unique-string identifier
sl: Določilnik edinstvenih nizov dogodkov

en: Start from this day [YYYY-MM-DD]
sl: Začni od tega dneva [YYYY-MM-DD]

en: Start from this time [HH:MM:SS]
sl: Začni od tega časa [HH:MM:SS]

en: End at this day [YYYY-MM-DD]
sl: Končaj do tega dneva [YYYY-MM-DD]

en: End at this time [HH:MM:SS]
sl: Končaj do tega časa [HH:MM:SS]

en: Start from this time [secs since epoch]
sl: Začni ob tem času [sekund od epohe]

en: End at this time [secs since epoch]
sl: Končaj ob tem času [sekund od epohe]

en: Add summary to incidence (for add/change modes)
sl: Dogodku dodaj povzetek (za načina dodaj/spremeni)

en: Add description to incidence (for add/change modes)
sl: Dogodku dodaj opis (za načina dodaj/spremeni)

en: Add location to incidence (for add/change modes)
sl: Dogodku dodaj kraj (za načina dodaj/spremeni)

en: Calendar to use when creating a new incidence
sl: Koledar uporabljen ob stvaritvi novega dogodka

en: Export file type (Default: text)
sl: Vrsta datoteke za izvoz (privzeto: text)

en: Export to file (Default: stdout)
sl: Izvozi v datoteko (privzeto: stdout)

en: Print list of export types supported and exit
sl: Izpiši seznam podprtih oblik izvoza in končaj

en: %1 supports these export formats:
sl: %1 podpira naslednje vrste za izvoz:

[ctx: the default export format]
en:   %1 [Default]
sl:   %1 [privzeto]

[ctx: short text export]
en:   %1 (like %2, but more compact)
sl:   %1 (kot %2, vendar bolj zgoščeno)

[ctx: HTMLmonth export]
en:   %1 (like %2, but in a month view)
sl:   %1 (kot %2, vendar v mesečnem pogledu)

[ctx: comma-separated values export]
en:   %1 (Comma-Separated Values)
sl:   %1 (z vejicami ločene vrednosti)

en: Sorry, To-dos are not working yet.
sl: Žal opravila še ne delujejo.

en: Sorry, Journals are not working yet.
sl: Žal dnevniki še ne delujejo.

en: Invalid Export Type Specified: %1
sl: Navedena je bila neveljavna vrsta izvoza: %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
sl: Podan je bil neveljaven začetni datum: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
sl: Podan je bil neveljaven začetni čas: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
sl: Podan je bil neveljaven končni datum: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
sl: Podan je bil neveljaven števec datuma: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
sl: Podan je bil neveljaven končni čas: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
sl: Dovoljen je samo en delovni način naenkrat (poglej, dodaj, spremeni, izbriši, ustvari)

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
sl: Končni datum/čas se pojavi pred začetnim datumom/časom

en: Calendar %1 successfully imported
sl: Koledar %1 je bil uspešno uvožen

en: Unable to import calendar: %1
sl: Ni bilo mogoče uvoziti koledarja: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
sl: Poskus vstavljanja dogodka, ki že obstaja

en: Missing event UID: use --uid command line option
sl: Manjka UID dogodka: uporabite možnost ukazne vrstice --uid

en: No such event UID: change event failed
sl: Ni takega UID dogodka: spreminjanje dogodka ni uspelo

en: No such event UID: delete event failed
sl: Ni takega UID dogodka: brisanje dogodka ni uspelo

en: Cannot open specified export file: %1
sl: Ni bilo mogoče odpreti navedene izvozne datoteke: %1

en: Cannot create Akonadi resource from file: %1
sl: Ni mogoče ustvariti vira Akonadi iz datoteke: %1
