kdepim - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Date:
sq: Data:

en: Summary:
sq: Përmbledhja:

en: Location:
sq: Vendndodhja:

en: Description:
sq: Përshkrimi:

en: (no description available)
sq: (nuk ka përshkrim të disponueshëm)

en: Maintainer
sq: Mirëmbajtës

en: Author
sq: Autori
