konsolekalendar - en to tg translation catalogue (41 entries)

en: Sorry, export to HTML by UID is not supported yet
tg: Бахшиш HTML by UID-и талабкардаи шумо ҳоло таъмин карда нашудааст

en:   What:  %1
tg:   Чӣ:  %1

en:   Begin: %1
tg:   Сар кардан: %1

en:   End:   %1
tg:   Ба итмом расидан:   %1

en:   No Time Associated with Event
tg: Дар ҳодиса вақт нишон дода нашудааст

en:   Location:  %1
tg:   Ҷойгиршавӣ:  %1

en: Insert Event <Dry Run>:
tg: Даровардани Ҳодиса

en: Insert Event <Verbose>:
tg: Даровардани Ҳодиса <Verbose>:

en: Success: "%1" inserted
tg: Муваффақият:"%1" Дароварда шуд

en: Failure: "%1" not inserted
tg: Хатогӣ :"%1" қаид нашудааст

en: Success: "%1" changed
tg: Муваффақият:"%1" дигаргун карда  шуд

en: Failure: "%1" not changed
tg: Хатогӣ : "%1" иваз карда нашуд

en: Success: "%1" deleted
tg: Таӣёр: "%1" нест карда шуд

en: Date:
tg: Сана:

en: Summary:
tg: Ҳосил:

en: (no summary available)
tg: (ҳосил маыҷуд нест)

en: Location:
tg: Ҷойгиршавӣ:

en: (no location available)
tg: (Ҷойгиршавӣ дастрас надорад)

en: Description:
tg: Тасвир:

en: (no description available)
tg: (тасвир мавҷуд нест)

en: [all day]
tg: [Ҳар рӯз]

en: Author
tg: Муаллиф

en: Print helpful runtime messages
tg: Хориҷ кардани хабарҳои фоиданоки як сӯ монда

en: Print what would have been done, but do not execute
tg: Нишон додан чӣ хоҳад кард, вале карда нашуд

en: Export file type (Default: text)
tg: Навъҳои содироти фаӣлҳо (Default: text)

en: Export to file (Default: stdout)
tg: Содирот кардан ба фаӣл (Default: stdout)

en: Invalid Export Type Specified: %1
tg: Рӯӣхати нодурусти содирот нишон дода шудааст : %1

en: Invalid Start Date Specified: %1
tg: Санаи ногдурусти саршавӣ нишон дода шудааст: %1

en: Invalid Start Time Specified: %1
tg: Вақти ногдурусти саршавӣ нишон дода шудааст: %1

en: Invalid End Date Specified: %1
tg: Санаи нодурусти итмомоти зерин ишора шудааст: %1

en: Invalid Date Count Specified: %1
tg: Миқдори рӯзҳои нодуруст нишон дода шудааст: %1

en: Invalid End Time Specified: %1
tg: Вақти тамомшавии нодуруст ишон дода шудааст: %1

en: Only 1 operation mode (view, add, change, delete, create) permitted at any one time
tg: Танҳо як навъи амалиет, ( дида баромадан, ҳамроҳ кардан, дигаргун кардан, нест кардан, сохтан) якҷоя иҷозат дода шудааст

en: Ending Date/Time occurs before the Starting Date/Time
tg: Сана/вақти тамомшави аз санаи/вақти саршави барвақтар сар мешавад

en: Calendar %1 successfully imported
tg: Тақвим %1 хурсандона импорт карджа шуд

en: Unable to import calendar: %1
tg: Тақвимро ворид кардан имконпазир нест: %1

en: Attempting to insert an event that already exists
tg: Сайъи гузориши воқеъот, ки аллакай дар тақвимот мавҷуд аст

en: Missing event UID: use --uid command line option
tg: Идентификатори UID ишора нашудааст: онро дар интихоботи --uid ишора кунед

en: No such event UID: change event failed
tg: Воқеа бо идентификатори UID вуҷуд надорад: воқеъот тағйир дода шуда набуд

en: No such event UID: delete event failed
tg: Воқеа бо идентификатори UID вуҷуд надорад: воқеъот ҳузф карда шуда набуд

en: Cannot open specified export file: %1
tg: Наметавонам файли зеринро барои содирот боз кунам: %1
